FIFA 23'te PS3 kolunun Xbox tuş diziliminde gözükmesi nasıl ayarlanır?

cansxrk

Picopat
PS 3 kolum var ama FIFA 23 kolu görmüyor. Bu yüzden XOutput indirdim ama Xbox olarak kurulum yapıyor. Ben PS kolu seklinde istiyorum. Oyundaki tuş koldaki tuşu göstercek şekilde. Yapabiliyor muyuz öyle bir şey var mı? X o kare üçgen şeklinde.

DS4 Windows uygulamasını kullanın. Oradan kontrolcünüzün input şeklini DualShock4 (PS4 kolu) şeklinde gösterebilirsiniz.

ScpToolkit deneyin.

İndirdim ama EXE bir şey yok sln filan var nasıl çalıştıracağım.

ScpToolkit deneyin.

Yaptım hallettim XOutput'la kontrol düzeltmeme gerek kalmadan kurdu oyun görüyor ama benim sıkıntım hala aynı. Oyunda Xbox tuşları gözükmesi yerine X yuvarlak kare üçgen olsun istiyorum. Yok mu bir çözümü mod vs bir şeyler.

Yaptım hallettim XOutput'la kontrol düzeltmeme gerek kalmadan kurdu oyun görüyor ama benim sıkıntım hala aynı. Oyunda Xbox tuşları gözükmesi yerine X yuvarlak kare üçgen olsun istiyorum. Yok mu bir çözümü mod vs bir şeyler.

Ya da bir ayar bir şey olması lazım illa sadece Xbox yapmamışlardır herhalde.

Son düzenleme:

Ya da bir ayar bir şey olması lazım illa sadece Xbox yapmamışlardır herhalde.
Eğer DS4 Windows çalışmıyorsa benim bildiğim başka bir yol yok. DS4 Windows en son sürümünü indirdiğinizden emin olun ve bilgisayarı yeniden başlatın belki düzelir. FIFA 23, DualShock4 destekliyor 3 değil. O yüzden DS3 kontrolcünüzü DS4 gibi gösterecek bir uygulama olmadan PlayStation tuş takımını görmeniz imkansız. Eğer Xbox tuş takımı ile oynamak zorunda kalırsanız şu şekilde ezberleyebilirsiniz; PlayStation kollarında üçgenden başlayıp saat yönünde ilerlerseniz sırasıyla üçgen, yuvarlak, çarpı ve kare olur. Xbox'ta ise Y, B, A ve X. Ezberleme taktiği "yıbaks" (Xbox okunuşu gibi eksbaks). L1 = LB (Left 1 değil Left Button veya Left Bumper), R1 = RB (Right Button vey Bumber), L2 = LB (Left Trigger yani Sol Tetik demek). R2 = RT (Right Trigger yani Sağ Tetik) şeklindedir.

Eğer DS4 Windows çalışmıyorsa benim bildiğim başka bir yol yok. DS4 Windows en son sürümünü indirdiğinizden emin olun ve bilgisayarı yeniden başlatın belki düzelir. FIFA 23, DualShock4 destekliyor 3 değil. O yüzden DS3 kontrolcünüzü DS4 gibi gösterecek bir uygulama olmadan PlayStation tuş takımını görmeniz imkansız. Eğer Xbox tuş takımı ile oynamak zorunda kalırsanız şu şekilde ezberleyebilirsiniz; PlayStation kollarında üçgenden başlayıp saat yönünde ilerlerseniz sırasıyla üçgen, yuvarlak, çarpı ve kare olur. Xbox'ta ise Y, B, a ve X. Ezberleme taktiği "yıbaks" (Xbox okunuşu gibi eksbaks). L1 = LB (left 1 değil left button veya left bumper), R1 = RB (right button vey bumber), L2 = LB (left trigger yani sol tetik demek). R2 = RT (right trigger yani sağ tetik) şeklindedir.

Bir tekrar deneyeceğim tekrar belki yanlış yapmışımdır.

Eğer DS4 Windows çalışmıyorsa benim bildiğim başka bir yol yok. DS4 Windows en son sürümünü indirdiğinizden emin olun ve bilgisayarı yeniden başlatın belki düzelir. FIFA 23, DualShock4 destekliyor 3 değil. O yüzden DS3 kontrolcünüzü DS4 gibi gösterecek bir uygulama olmadan PlayStation tuş takımını görmeniz imkansız. Eğer Xbox tuş takımı ile oynamak zorunda kalırsanız şu şekilde ezberleyebilirsiniz; PlayStation kollarında üçgenden başlayıp saat yönünde ilerlerseniz sırasıyla üçgen, yuvarlak, çarpı ve kare olur. Xbox'ta ise Y, B, a ve X. Ezberleme taktiği "yıbaks" (Xbox okunuşu gibi eksbaks). L1 = LB (left 1 değil left button veya left bumper), R1 = RB (right button vey bumber), L2 = LB (left trigger yani sol tetik demek). R2 = RT (right trigger yani sağ tetik) şeklindedir.

DS4 programda nasıl kolu gösterebilirimno connected diyor ne yapacağım acaba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı