FIFA 24 icin oyun kolu önerisi

F310 sıfır olarak alınmaz. 300-400 bütçesi olanlara ikinci elden öneriyoruz yahu. Alacaksa 700 civarına F710 bulur. Bütçe 1200 olursa Ultimate C öneririm.
ürünü f710 zannettim lan ben dur :D

Logitech F710'u öneririm. Bu kolun bende aynısı var. Ayrıyeten kablolu al alacaksan. Öbür türlü (kablosuz) benim düşüncem tuşları tam iyi iletemez kabloluya göre.

*Gamepad alacaksan az çok kaliteli almalısın. Seçtiğin fiyat güzel fiyat fakat bundan 8 9 ay önceye kadar benim Logitech F710 Medimark'ta bile 800 700 lira bandındaydı.

O baktığın kol çakma. Alsan bile 2 güne bozulur boşa para vermiş olursun. Söylediğin bütçeye de güzel, kaliteli ve oyunda seni üzmeyecek bir gamepad biraz zor bulursun. Dualshock ya da Dualsense önermem. Bir gün bütçen olursa Xbox 9. nesil almanı tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar, FIFA 24'e sahıbım ve oynamak ıstıyorum fakat oyun kolum(DualShock gıbı) elımde yok. Temın edecegım fakat hangısı uzun surelı olur ve guvenılır emın degılım.
Bunu bır magazada gordum sızce ıyı mıdır eger kotuysede 700-800'u gecmeyecek sekılde onerı yapar mısınız?
Bu arada PC'den oynayacagım. Anakartımda Bluetooth destegıde yok.

Bu fiyata en mantıklısı F310 gibi duruyor hocam.

F310 hayatimda gordugum en dandik gamepad olabilir :) Bir ara bende bunun kablosuzu vardi gumus rengi olan F710 muydu neydi, komsunun cocugu bir ara misafirlige gelince caldi da bahanem oldu kurtuldum :) Ergonominin e si yok bu kolda soyleyeyim :) Kadikoyde yazicioglundan falan gidip cakma Dualshock (Doubleshock) bile alsan bundan iyidir.

Logitech ürünler piyasaya göre kaliteli ama kaliteli değil. Yıllardır kullanıyorum özellikle 2 yıldır çok hatalı olmaya başladı. Kalitesi düşürülmüş. Geri dönüşümlü plastik olayı ne yazık ki bir çok ürünün kalitesini düşürdü. F710 daha dayanıklı ve ağır. Uzun oynamalar dışında elde ağrıya sebep olur. 2,3 saat FİFA 24 oynayan biri olarak diyorum -ülke gerçekliği- ekonomik kriz ve daha beter olmamız sebebiyle alınacak asıl ürünler 3.000 tl olmuş... F710 hatta F310 ne yazık ki alınabilecek tek ürünler.

Merhaba arkadaşlar, FIFA 24'e sahıbım ve oynamak ıstıyorum fakat oyun kolum(DualShock gıbı) elımde yok. Temın edecegım fakat hangısı uzun surelı olur ve guvenılır emın degılım.
Bunu bır magazada gordum sızce ıyı mıdır eger kotuysede 700-800'u gecmeyecek sekılde onerı yapar mısınız?
Bu arada PC'den oynayacagım. Anakartımda Bluetooth destegıde yok.
2. el Pusat Pro olabilir. F310'dan kat kat daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı