Fifine A6T için F/P ses kartı önerisi

SullivianKing

Decapat
Mikrofon ve akai MPK mini MK3 midi klavye kullanılacak. Bütçeyi aşmayan iyi bir ses kartı varsa önerinizi bekliyorum. Bütçe 2000-2500 TL, maksimum 3000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB ile bağlanan bir model ses kartına ihtiyacı yok.

Midi içinse zamlanmadıysa Behringer 204HD işini görür.

Son düzenleme:
Daha uygun fiyata ses kartı var mı acaba?

202HD var ancak onda da midi giriş çıkışı yok diye biliyorum.

Ayrıca elindeki klavye de USB girişli gördüğüm kadarı ile ses kartı almanızın ekstradan pek bir mantığını göremedim ben şahsen.

Açık konuşmak gerekirse ezbere iş yapmaya kalkışmışsınız biraz. Ses kartı alırsanız ne klavyenizi ne de mikrofonunuzu bağlayabileceksiniz.

Tek işe yarayacağı şey kulaklık sürmek olacak. Elinizdeki kulaklığın da ne olduğunu bilmiyorum açıkçası.

Maadem iki ürünü de USB bağlantılı bir model olarak aldınız en azından ses kartına ayırdığınız bütçeye güzel bir kulaklık alıp kullanın. Sıfır olarak takstar Pro 82, audio technica m20x iş görür.

Açık konuşmak gerekirse ezbere iş yapmaya kalkışmışsınız biraz. Ses kartı alırsanız ne klavyenizi ne de mikrofonunuzu bağlayabileceksiniz.

Tek işe yarayacağı şey kulaklık sürmek olacak. Elinizdeki kulaklığın da ne olduğunu bilmiyorum açıkçası.

Maadem iki ürünü de USB bağlantılı bir model olarak aldınız en azından ses kartına ayırdığınız bütçeye güzel bir kulaklık alıp kullanın. Sıfır olarak takstar Pro 82 iş görür.

Almadim daha ama alacağım.

Geri
Yukarı