Gıda Filtre kahve önerisi

Oxies

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600G 3.90GHz 6 Çekirdek 19MB Önbellek Soket AM4 MPK İşlemci
Gigabyte RTX 3060 Eagle OC 12G V2 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Gigabyte B450M S2H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(O.C.)Mhz mATX Anakart
Silicon Power XPower Turbine SP008GXLZU320BSA 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram
Silicon Power Ace A55 SP256GBSS3A55S25 256GB 550/450MB/s 2.5 SSD
GamePower Horizon MESH Panel 650W 80+ Bronze Kasa
Meslek
3d Modeler & Graphic Designer
Selam forum, 1 senedir filtre kahve makinem var. Çeşitli markalar ve tatlar denedim fakat hepsi market ürünüydü. Bu sene kahve festivaline katıldım ve biraz ufkum genişledi fakat konuya çok hakim olmadığım için hangi kahveyi satın alacağımı bilemedim. Birkaç ürün denedim ama kendi damak tadıma göre kahve bulamadım. Önerileriniz nedir? Genellikle fındık, çikolata gibi hafif ve tatlı kahveleri beğeniyorum.

Bu kahveyi önerebilirim. Yeni tatlar aramak için ufak araştırmalar yaparken denk geldim. Senin gibi hafif tatları seviyorum. İçindeki aroma kahve tadını bozmuyor ve çok hoş bir tad bırakıyor. Fiyatı da çok uçuk değil. Deneyebilirsin.

Selam forum, 1 senedir filtre kahve makinem var. Çeşitli markalar ve tatlar denedim fakat hepsi market ürünüydü. Bu sene kahve festivaline katıldım ve biraz ufkum genişledi fakat konuya çok hakim olmadığım için hangi kahveyi satın alacağımı bilemedim. Birkaç ürün denedim ama kendi damak tadıma göre kahve bulamadım. Önerileriniz nedir? Genellikle fındık, çikolata gibi hafif ve tatlı kahveleri beğeniyorum.
Ben aromalı filtre kahve hiç içmedim çünkü içine şekerli birşey veya başka bir madde girince filtre kahve özelliğini kaybediyor. Ben Jacobs'un Strong ve Medium Barista olanını içiyorum ve beğeniyorum. Medium olanını normal gün içinde içiyorum, Strong olanı gece vardiyam olunca içiyorum ayık durayım diye.

Tchibo kahvelere bakabilirsiniz.

Bu kahveyi önerebilirim. Yeni tatlar aramak için ufak araştırmalar yaparken denk geldim. Senin gibi hafif tatları seviyorum. İçindeki aroma kahve tadını bozmuyor ve çok hoş bir tad bırakıyor. Fiyatı da çok uçuk değil. Deneyebilirsin.
Hocam ilk defa aromalı filtre kahve olduğunu görüyorum. Bunca zaman varmışta benim mi haberim yokmuş? Şimdi referans ettiğiniz aromalı kahveye baktım ve gerçekten çok ilgi çekici duruyor.

Bunu kesinlikle deneyeceğim, çok lezzetli görünüyor.

Pakedi açınca kokusundan ne kadar güzel olduğunu anlayabileceğiniz bir kahve, şiddetle tavsiye ediyorum yıllardır aralıksız bu kahveden içiyorum.

Şu an evde kullandığım bu hocam :) market kahveleri arasında en memnun kaldığım ürün. Bir de çok beğendiğim ethiopian var. Tavsiye ederim size.

Hocam ilk defa aromalı filtre kahve olduğunu görüyorum. Bunca zaman varmışta benim mi haberim yokmuş? Şimdi referans ettiğiniz aromalı kahveye baktım ve gerçekten çok ilgi çekici duruyor.

Hafif tatlardan hoşlanıyorsan kesinlikle denemeni öneririm. Chibo ve Jacobs dan çıkıp farklı tadlar denemek istedim. İlk deneyimim oldu bu kahve hala içiyorum. Kahve tadını kesinlikle bozmuyor ve demleme esnasında harika bir koku oluyor.

Geri
Yukarı