FiveM'de oluşan gecikme sorunu nasıl çözülür?

İşletim sistemi
Windows 11

BatwohaNN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, FiveM'e girdiğimde bu şekilde bir sorun yaşıyorum. Mouseyi götürdüğüm yer geç algılıyor nasıl tam olarak açıklamasını yapacağımı bilmediğim için video olarak size sunuyorum. Normalde böyle olmuyordu FPS'imde vs. bir problem yoktu. Bir süre herhangi bir sunucu da bekleyince düzeliyor ama bayağı beklemem gerekiyor. Yıllardır oynuyorum, bilgisayarım daha kötüyken bile böyle bir sorunla karşılaşmıyordum. Oyunu sildim baştan temiz kurulum da yaptım ayarlarım da stabil bilgisayarı darboğaz yaptırmaması gerekiyor fakat, çok felaket şekilde kasıyor. Sebebi nedir ve nasıl çözebilirim sizce?

Video: Watch steamappid218_2024.05.03-18.13_clip_1 | Streamable

Son düzenleyen: Moderatör:
1714750843065.png
1714750874096.png

Yeni fark ettiğim bir şey var. Görev yöneticisi kapalıyken oyun deli gibi kasıyor fakat, görev yöneticisini açınca kasma anında düzeliyor. Malware bytes programı ile scan yaptım virüs buldu ve karantina ya al butonuna tıkladım fakat, bugün yine aynı şey oldu. Nasıl çözeceğim bunu?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2185562Eki Görüntüle 2185564

Yeni fark ettiğim bir şey var. Görev Yöneticisi kapalıyken oyun deli gibi kasıyor fakat, Görev Yöneticisi'ni açınca kasma anında düzeliyor. Malware bytes programı ile scan yaptım virüs buldu ve karantina ya al butonuna tıkladım fakat, bugün yine aynı şey oldu. Nasıl çözeceğim bunu?

Tekrar taradin mi? Oyun dosyasini mi virus saniyor acaba? Cok garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı