FiveM'de server nasıl design edilir?

lazgonn

Picopat
Daha fazla  
Ben bir FiveM serverı kuracağım fakat nasıl tasarlayacağımı bilmiyorum yani yeni kullanıcılar için nasıl kıyafetlerini ayarlayabilirler, nasıl yeni karakter oluşturacaklar bunlar hakkında bilgim yok. Yardımınıza ihtiyacım var yardım edin saçma da olsa biraz bilgi verin.

Sitelerden istediğiniz scriptleri bulabilirsiniz. Yok ben uğraşamam bunlarla derseniz hazır server paketleri var. Bu paketlerin dillerini çevirerek kullanabilirsiniz. Ama kaliteli bir sunucu istiyorsanız bir developerla iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Sitelerden istediğiniz scriptleri bulabilirsiniz. Yok ben uğraşamam bunlarla derseniz hazır server paketleri var. Bu paketlerin dillerini çevirerek kullanabilirsiniz. Ama kaliteli bir sunucu istiyorsanız bir developerla iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
hocam peki bu paketleri nasıl kullanacağım

Bunlarla uğraşmanızı önermem,işi bilen bir developer ile iletişime geçin.Hazır paket olan sunucularda insanlar çoğunlukla tercih etmiyor,birde sosyal-rp sunucusu ise bilginiz olmadan yapmayın derim.(VDS'de ucuz seçmeyin)

Sorduğunuz görsel olarak ev nasıl eklerim araba nasıl eklerim gibi sorular ise arkadaşların söylediği gibi bir paketiniz olması gerekiyor bu paketler içinde ymap dosyaları olanlar genellikle yapılar olur ama bir sunucuyu nasıl dizayn ederim diye soruyorsanız hazır scriptlerini tamamen hayal gücünüze bağlı olarak yapabilir ve bunu editleyebilirsiniz hazır paketlerde kullanabilirsiniz ama yine arkadaşların söylediği gibi çok tutulmaz Fivem özgünlük ister

Yeni konular

Geri
Yukarı