Format sonrası mavi ekran hatası düzelmiş midir?

Kakooo

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar NVIDIA driverı yükledikten sonra mavi ekran veriyordu. Şimdi zaten format atmayı düşünüyordum attım. Sizce düzelmiş midir? Ona göre driver yükleyeceğim ama aygıt yöneticisinde eksik driver yok ama NVIDIA driverlarını indirmem gerekir mi?

Arkadaşlar NVIDIA driverı yükledikten sonra mavi ekran veriyordu. Şimdi zaten format atmayı düşünüyordum attım. Sizce düzelmiş midir? Ona göre driver yükleyeceğim ama aygıt yöneticisinde eksik driver yok ama NVIDIA driverlarını indirmem gerekir mi?
düzeldimi ondan emin deilim fakat ekran kartının tam performans çalışmasını istiyor isen. kesinlikle indirmelisin.

Mavi ekran verirse?
Dump dosyalarını atarsın inceleriz.

Peki NVIDIA driverlarını indirmeli miyim? Çok fark yaratır mı?

2 ihtimal var ya Windows kendisi bir sürücü kurdu ya da kurmadı onboard olarak gözüküyor kart. İlk ihtimal ise ve kullanımını etkileyen bir sorun yoksa kullanabilirsin neden olmasın ama 2.ihtimal ise kurmak zorundasın kartın tanımlanması için. Eğer kart tanımlanmamış ve tanımlanınca mavi ekrana düşüyorsan kartı kontrol etmek lazım. Herhangi bir uyarı veriyor mu mesela ; Kod 43, Kod 22... vs. Diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı