Formatla diskleri sıfırlama

bemboli

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı komple sıfırlamak istiyorum.C D diskini komle siliceğim bilgisayarda hiçbir şey kalsın istemiyorum. Format ekranında diskleri biçimlendir mi diyeceğim yoksa ne varsa sil mi? (bir de Windows'u C ye kurmak için bu işlemleri yaparken başka bir şey yapmama gerek var mı?)

Arkadaşlar bilgisayarı komple sıfırlamak istiyorum.C D diskini komle siliceğim bilgisayarda hiçbir şey kalsın istemiyorum. Format ekranında diskleri biçimlendir mi diyeceğim yoksa ne varsa sil mi? (bir de Windows'u C ye kurmak için bu işlemleri yaparken başka bir şey yapmama gerek var mı?)

Disklerin hepsini sil sonra toplam SSD'yi ikiye böl sonra ayrılmamış alan kısmını da yeni deyip uygulaya bas.

Biçimlendirdiğinizde de aynı düzeyde sıfırlamış oluyorsunuz. Birkaç adet Windows çökmemesi için oluşturulmuş var küçük boyutlarda. Onlara dokunmayın ana Disk'i biçimlendirin devam edin.

Hızlı biçimlendir sçeeneğini kaldır, tüm sektörleri tek tek sıfırlar, sağlığa zarar verip bozabilir dandik bir disk ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı