Formattan sonra GameLoop ses az geliyor

SAMETN1

Femtopat
Daha fazla  
Laptoptan kulaklık olmadan GameLoop'da PUBG Mobile oynadıgımda ses 30'dayken falan ses fazla geliyordu. Format attım sonra güncelleştirmeleri falan yaptım oyunu indirdim. Oyundaki sesleri fulledim ama eskisi gibi ses gelmiyor ses çok az geliyor. Ses denetim masasını açtığımda ses stüdyosunu oyundayken değiştirdiğimde ses hiç gelmiyor.

Laptoptan kulaklık olmadan GameLoop'da PUBG Mobile oynadıgımda ses 30'dayken falan ses fazla geliyordu. Format attım sonra güncelleştirmeleri falan yaptım oyunu indirdim. Oyundaki sesleri fulledim ama eskisi gibi ses gelmiyor ses çok az geliyor. Ses denetim masasını açtığımda ses stüdyosunu oyundayken değiştirdiğimde ses hiç gelmiyor.
Hocam emülatör üzerinden de açtınız mı sesi?

Hocam bir de emülatör üzerinden ses açma var oradan kısık olabilir oyun içi değil. FPS göster önbellek temizle kısmında galiba o ses ayarı.

3 çizgi var ses ayarı orada galiba.

Yarın deneyeceğim şimdi bilgisayarı kapattım. Bir de bu video var acaba işe yarar mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim dediğim kısımda bu.

Yarın denerim olmazsa yine yazarım.

Benim dediğim kısımda bu.

Sorunu çözdüm. Aygıt yöneticisine girdim. Diğer aygıtlarda indiriilmeyen sürücüler vardı. Windows güncelleştirmelerinden isteğe bağlı bütün sürücüleri indirdim bir de Microsoft Store'daki güncellemeleri yaptım.(sorunu yaşayanlar vardır diye uzun uzun yazdım)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı