Formula 1 nasıl öğrenilir?

shavyy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. F1 takip etmek ve öğrenmek istiyorum fakat nereden öğreneceğimi bilemedim. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube kanalları var fakat sadece F1 üzerine Türkçe bir kanal bilmiyorum ek olarak F1 TV üyeliği alabilirsiniz Google Play üzerinden alırsanız uyguna geliyor.

İngilizcem var kanal önerebilirsiniz.
Netflix'de Drive to Survive'yi izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim. Genel olarak bilgilenmiş olursunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Formula 1'in kendi kanalı.

Bildiğim Youtube kanalları.

Site kimse paylaşmamış, Motorsport Türkiye sitesi F1 hakkında en güncel bilgileri almak mümkün. İbrahim'in önerdiklerinin çoğunu ben de takip ediyorum, onları takip et. Motorsport sitesinin Twitter hesabı da var. Fırat Keskin çok iyi bu konuda, gerek tarafsız olmasıyla, gerek araçlara ve araçların mühendislik kısımlarına hakim olmasıyla. F1 Desire da takip etmeni öneririm, F2-F3 hakkında oldukça bilgili bir arkadaş.

Yarış ülkesine gelince bir anda F1'ci olan değil bütün yarışları izleyen ve sezonu takip eden kemik kitle...
Yarışın Türkiye'ye verildiği açıklandı, hiçbir F1 konusunda kendisini görmediğimiz kişiler türedi bir anda. Tamam F1'e ilgi duymuş olabilirsin de hiçbir yerde görünmeyip "sayısız" yarışa "gittiğini" iddia etme artık, komik oluyor. 1 yarışa gitmiş kişinin bile bileceği birkaç şeyi sorsam patlayacaklar, başkası adına utanmamak için sorasım da gelmedi.

YouTube'da karşıma sadece 1 tane F1 videosu çıkmıştı izledikten sonra hayran kalıp 30 40 tane daha video izlemiştim. Gerçekten güzel bir spor. Arkadaşlar soruna cevap vermiş zaten ben sadece yorumumu belirtmek istedim. :)

Yarışın Türkiye'ye verildiği açıklandı, hiçbir F1 konusunda kendisini görmediğimiz kişiler türedi bir anda. Tamam F1'e ilgi duymuş olabilirsin de hiçbir yerde görünmeyip "sayısız" yarışa "gittiğini" iddia etme artık, komik oluyor. 1 yarışa gitmiş kişinin bile bileceği birkaç şeyi sorsam patlayacaklar, başkası adına utanmamak için sorasım da gelmedi.
Ben 1 sene boyunca cezalıydım. 1 sene önce zaten F1'e ilgi duydum ve ilgilenmeye başladım eğer benim için diyorsanız.

Geri
Yukarı