Fortnite eskidi mi?

Kısmen.
8.sezondan sonra asla eski tadını vermedi, ama şöyle bir durum var 1000 saatin üstündeysen artık bırakılmıyor. Yani belki çok az oynarsın, 6 ay oynamadıktan sonra bir gireyim dersin ama öyle ya da böyle asla tam anlamıyla bırakılmıyor. En azından benim için.

Ben oynuyorum ve seviyorum. Her gün en az 1-2 el oynuyorum ve daha 3-4 gündür başladım. Eskimesiyle alakası yok, Half-Life, GTA San Andreas gibi oyunlar kaç senelik oyunlar biliyorsunuzdur. Ancak günde 4 saat San Andreas oynayan tanıdığım var. Zevk-renk meselesi :)

Ah eski sezonlar... Çok güzeldi fakat yeni sezonlarda sponsorluklara çok önem verildiği için güncellemelerin kalitesi de azaldı. Eskiden çok güzel güncellemeler geliyordu. Eskiden Eventler ve sezon tanıtım fragmanları çok güzeldi fakat artık Epic oyunu sponsorluklarla doldurduğu için Eventlere ve sezon tanıtım fragmanlarına verilen önem azaldı. Hatta bir keresinde sezon tanıtım fragmanı diye Marvel karakterlerinin olduğu bir fragman koymuşlardı. Eskiden oyuna güzel silahlar vb. şeyler geliyordu fakat artık bunlarda gelmiyor ve sürekli aynı silahı oynamak bir noktadan sonra sıkıyor fakat oyun eskimedi.

Aga bir defa denemek istedim ateş ettiğim adamlar beş katlı bina dikiyor sürekli sıkıldım bıraktım.
Artık o imkansız, yeni gelen sezonda yapı yapmak tamamen kaldırıldı. (Bu sezona özgü)
@LegendaryDevilHunter yeni silahlar geliyor.

Ve eski silahlar geri geliyor.
Düzenli olarak takipteyim oyunu.

Ama sponsorluk bol evet, o Marvel karakterlerinden olan tanıtımda zaten sezon full Marvel sezonuydu.

Artık o imkansız, yeni gelen sezonda yapı yapmak tamamen kaldırıldı. (Bu sezona özgü)
@LegendaryDevilHunter yeni silahlar geliyor.

Ve eski silahlar geri geliyor.
Düzenli olarak takipteyim oyunu.

Ama sponsorluk bol evet, o Marvel karakterlerinden olan tanıtımda zaten sezon Full Marvel sezonuydu.

İşte oyunu bitiren asıl olay sponsorluklar. Eskiden çok güzel sezonlar oluyordu fakat şimdi oyunun taşı toprağı sponsorluk. Geçenlerde Naruto ile anlaşmışlar galiba.

Kim dedi😀
Ozellikle chapter 3 cok iyi.

Chapter 4? Chapter 5 gelince Event olacak hadi bakalım. Bırakan herkes başlasın yeni bir çağ olacak.

Kötü sezonlar olmasına rağmen hala oynanabilirliğini yitirmedi. Zaten chapter 3'te de bayağı bir oyuncu artışı oldu. Oyun gerçekten güzel.

4'te kombo oldu 5 gelince yaz Event'i ve büyük bit Event geliyor daha da oyuncu patlaması olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı