Fortnite Haksız yere ban yedim

oxygen1245

Decapat
Merhabalar. 1 ay önce plati.ru Fortnite hesap aldım. Her şey iyidi ki bu hatayı alana kadar. 2 tane düşüncem var.

Ya adam aynı hesaba birçok kişiye satmış ve o adamlar hile açmış ya da farklı ülkelerden girildiği icin beni VPN olarak algılamasından olabilir mi ve banı nasıl kaldırabilirim? İlla donanımları değiştirmek mi zorundayım ya da hangi donanımları kaydediyor, HWID ban yardımcı olursanız sevinirim.

Not: VirtualHardware kullandım kayıt defterinden değiştirmeyi denedim, harddisk serial numarasını değiştirmeyi denedim. Hiçbiri olmadı maalesef.

fortniteban1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
"Hard Disk Serial Number Changer" programı ile değiştirebilirsiniz HWID banını. Genelde oyunlar, sabit diskin seri numarasını banlar. Değiştirirseniz numarayı, sorununuz çözülür. Tabii, HWID ban yemişseniz. IP ban yediyseniz, VPN işinizi görür.

Epic hwid ban birkaç tane donanıma ban atıyor. Kişiden kişiye farklı şeylere atıyor. Her zaman harddiskine atar ama. Deneyerek bul ben cozdum sorunu ama çok zor. Merak eden olacaktır. Saçma ama benim harddisk ve mikrofonuma donanım bani yemistim.

Epic hwid ban birkaç tane donanıma ban atıyor. Kişiden kişiye farklı şeylere atıyor. Her zaman harddiskine atar ama. Deneyerek bul ben cozdum sorunu ama çok zor. Merak eden olacaktır. Saçma ama benim harddisk ve mikrofonuma donanım bani yemistim.
Peki sorunun çözümünü söyleyebilir misin çok mağdurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sorunun çözümünü söyleyebilirmisin çok mağdurum.
Discirddan bana ulaşırsan çözmene yardımcı olabilirim. %100 garantisi yok ama. Bilgisayarına da bir bakmam gerek. İşteyim suanda. Aksam discord numarami bırakırım eklersin. Çözümü buraya yazmamamin sebebi: Şuanda çalışan tek yöntemin bu olduğunu düşünüyorum. İnternetteki herseyi denedim çalışan bir şey bulamadım. Kendim denerken buldum ve işe yaradı.

Discirddan bana ulaşırsan çözmene yardımcı olabilirim. %100 garantisi yok ama. Bilgisayarına da bir bakmam gerek. İşteyim suanda. Aksam discord numarami bırakırım eklersin. Çözümü buraya yazmamamin sebebi: Şuanda çalışan tek yöntemin bu olduğunu düşünüyorum. İnternetteki herseyi denedim çalışan bir şey bulamadım. Kendim denerken buldum ve işe yaradı.
Peki bekliyorum zor birşeymi yapması.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı