Çözüldü Foruma hız kısıtlaması konulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar.

Konuyu açacağım yere, teknik bilgim olmadığından emin olamadım. Benzer bir örneğe istinaden buraya açtım. Umarım doğru yerdeyimdir.

Evcil hayvanlarla ilgili bir foruma, ben ve arkadaşım üyeydik. Son dönem, arkadaşımın yoğunluğundan ben onun şifresi ile giriş yapmıştım. Ancak bunu da gizlememiştik.

Yalnız bir süre sonra; sitede yavaşlama olduğunu farkettim. Ben siteye özel sanıp bildirdim. Ancak sonra farkettim ki; log in olmadıkça sorun yok. Her iki nick ile giriş yapınca ise, site korkunç şekilde yavaş açılıyor. Mobilde, masaüstünde, farklı tarayıcılarda hep durum aynıydı.

Sonra da uğraşmayı bıraktım. Ama bugün tekrar foruma işim düştü. Baktım yine durum aynı. Ben de denemek için, bir üyelik açtım. (Hiç de sevmiyorum böyle fake işleri ama emin olmak istedim.) Baktım onda hiçbir sorun yok.

Şimdi sormak istediğim; bir forum sahibi (aynı zamanda aktif şekilde bulunan, tam yetkili tek yönetici), kullanıcılarının hızını düşürebilir mi?

Bahsettiğim durum şu şekilde; mesela bir konuya tıklıyorum ya da bir profil görüntülemeye, aradan sanki 3-5 dakika geçiyor. Zaten bir süre sonra, sayfa görüntülenemedi ekranı geliyor çoğu zaman. Herhalde zaman aşımına uğruyor.

Sayfanın en altına inin. Orada yazıyor olmalı ne kullandıgı.
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.
[XGT] Forum statistics system - XenGenTr
Yazıyormuş teşekkür ederim. Bu durumda (XenForo kullanıldığından) bir önceki arkadaşın dediği gibi, tahmin ettiğim kısıtlama doğru sanırım.

Geri
Yukarı