Rehber Forza Horizon 4 AE86 alma yöntemi

Kisuke

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650
i5 10400F
Merhabalar. AE86 Şubat 2020'de ilkbahar Festivali'ndeki bir etkinlik ile alınabilir bir arabaydı. Ancak bir sonraki festivallerde gelmedi. Ben de bu arabayı almak için bir yöntem buldum ve çalıştı.

İlk olarak interneti ve Steam'i kapatın. Sonrasında tarih ve saat ayarlarından, tarihi 9 Şubat 2020'ye ayarlayın. İnterneti açmadan yani offline bir şekilde Forza'yı çalıştırın. Festival yarışlarına girip "Bu bir Supra mı?" etkinliğine katılın. B seviye bir Supra ile 3 yarış yapmanız gerekecek bu yarışları tamamlayın (sanırsam 3'ünde de 1. olmanız gerekiyordu; ancak tam hatırlamıyorum). Etkinliği tamamladıktan sonra AE86'yı alabileceksiniz. AE86'yı aldıktan sonra tarih ayarlarını değiştirip interneti açabilirsiniz.

Peki bu başka arabalar içinde çalışır mı denendi mi? ona göre deneyeceğim çünkü ae86 ya sahibim.
Tabii ki de çalışır. Ancak istediğiniz arabanın hangi festivalde ve hangi mevsimde gelmesini bulmanız lazım.

Oyunun kurallarına göre yapılması illegal ve yasaklı olan bir yöntemi anlatan konuyu burada hangi moderatör hangi akla sıra onaylamış anlam veremiyorum... Bulması zor bir araba uğruna aylarca emeğini verdiğiniz hesabınızı riske atmaya değer mi gerçekten?

Oyunun kurallarına göre yapılması illegal ve yasaklı olan bir yöntemi anlatan konuyu burada hangi moderatör hangi akla sıra onaylamış anlam veremiyorum... Bulması zor bir araba uğruna aylarca emeğini verdiğiniz hesabınızı riske atmaya değer mi gerçekten?
Forza Horizon 4'ün uygula yönermelerinde,
  • Yetkisiz değişiklik ve krediler, deneyim, mevcut olmayan arabalar, çıkış tarihinden önceki araçlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere (hesaplanmamış elde etmek üzere takas işlemini kaydedin, ve tekerlek pimleri ), Kullanım Koşullarının ciddi bir ihlalidir. Hem hesabın hem de cihazın kalıcı olarak askıya alınmasına neden olacaktır.
böyle yazıyor. İllegal olduğunu bilmiyordum. Hesabım hâlâ sağ salim yerinde; ancak tespit etmeleri mümkün. Denemenizi önermem.

Geri
Yukarı