Forza Horizon 4 Arabanın Otomatik Düzeltilmesini İstemiyorum

CmonDarling

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bir kaza, takla, bir yerden düşme vb. durumlarda ekran siyahlaşarak arabamı sıfırlıyor ve düzeltiyor. Bunu yaparken de hızımı ve ilerlediğim konumu kaybediyorum. Artık düzeltemeyeceğim, arabanın sırt üstü kaldığı durumlara bir şey demiyorum. Ama araba taklanın veya devrilmenin sonunda düzgün bir şekilde düzeliyor kendi kendine fakat düzeltme sistemi devreye girdiği için yine siyah ekran oluyor ve düzeltiyor. Daha demin Eleyici modunda başıma geldi ve çevrimdışı bir yarış olmadığı için ve adamı elememe 500 metre kala kaybetmeme sebep olduğu için çok sinirlendim. Bu özelliği kapatmanın bir yolu var mıdır?

Eger oyleyse sacmalik, arabayla 35 takla atip ucurumdan asagi dusuyorum anca cami catliyor.
Ben bu hasar mevzusu yüzünden GTA'da arabaların lisanssız, benzer tasarımlarla yapıldığını düşünüyorum. Hiç bir marka arabasının parçalanıp tanınmaz hala gelmesini veya başka bir arabadan daha az sağlam tanıtılmasını istemez. Tabii ki bu kişisel bir düşünce ve deneyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı