Forza Horizon 4 hızlı para nasıl kasılır?

• Konuyu başlatan Rowns
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Ben müzayede evinden güncel arabalarımın zamanı geldiğinde satacak olursam 300M CR civarı param olacak. Şu an piyasa dipte şimdi araçları stoklamak lazım. Halihazırda bir sürü sahne arkası araba stokladım.

1- Mevsimlik aktiviteleri yaparak sahne arkası bileti ile araç alıp 20.000.000cr a satabilirsiniz. 1 sezon da 4 mevsim bulunmakta ki genelde 4 mevsimin 3'ünde sahne arkası bileti veriliyor. 1 sezon döneminde 60.000.000cr yapabiliyorsunuz.
Sahne arkası biletiyle alınan araçlar satılmıyor diye hatırlıyorum. Benim 599XX Evo'm olmasına rağmen satma heyecanıyla sahne arkası biletiyle aldım ve sonuç olarak satamadım.

Sahne arkası biletiyle alınan araçlar satılmıyor diye hatırlıyorum. Benim 599XX Evo'm olmasına rağmen satma heyecanıyla sahne arkası biletiyle aldım ve sonuç olarak satamadım.
Sorun sizde olabilir anlık bug vs olma olasılığı var normalde satış yapabiliyorsunuz.

Müzayede evinde 20M CR fiyatından kolayca satılabilen bulması zor araçları tespit edin. Sonrasında o araçları max satın alma kuralını 11M CR'ye ayarlayarak arayın. Sabır ve biraz zaman gerekecek. Önünüze çıktığı anda hızlıca aracı satın alın ve 20M CR'den satışa koyun. Bu şekilde güzel miktarlar kâr elde edebilirsiniz.

Bu arada sahne arkası biletiyle elde edilen araçlar satılabiliyor, bizzat kendim bolca satmışlığım var. Satılamıyor diye bir kural yok.

Banlanmıyor musun?

Hocam bunu açma şansınız var mı pek bir şey anlamadım. O kadar oynuyorum oyunu daha 8M param var bunları da oyunda ki normal yarışları yaparak yaptım yani. Para kasılmıyor.

Hocam gösterdiğim sistemin Forza H4 de olduğunu düşünün( bende 5 yüklü olduğu için 5 üzerinden anlatacağım). Bu yarış etkinliğine gidiniz (ismi aynı olmak zorunda değil. Herhangi bir yol yarışı etkinliği olması yeterli.

1673390693466.png

Daha sonrasında orijinal modun sağ tarafında topluluk oluşumları kısmından açıklamaları okuyarak yarışlara katılıp dilediğiniz kadar yarış yaparak para kazanabilirsiniz. Eğer anlamaz iseniz Forza h4'ü yükleyip daha ayrıntılı biçimde anlatabilirim.

1673390628655.png

Geri
Yukarı