Forza Horizon 5 alınmaya değer mi?

Lvorexn

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4x2
Ekran kartı
AMD Radeon R9 280
İşlemci
AMD A10-7870K
Forza Horizon 4'te oyuncu kalmadığını düşünüyorum. Artık sizce Forza Horizon 5 alınmalı mı? Parasını hak eden bir oyun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kesinlikle alınmaya değer her hafta yenilenen sezon görevleri ve güzel araçlar var oyunu uzun süre oynarsınız.

Peki FPS değerleri ne olur hocam oynatır mı bizim emektar.

4 al yeter 5le bir farkı yok harita ve ufak tefek rötuşlar dışında.

4 almayı düşündüm fakat oyuncu kalmamıştır diye almadım herkes 5'e geçti diye düşünüyorum.

Peki FPS değerleri ne olur hocam oynatır mı bizim emektar.

4 almayı düşündüm fakat oyuncu kalmamıştır diye almadım herkes 5'e geçti diye düşünüyorum.
Yok ya 3 bile oynanıyor hala, ben arada girip 4 oynuyorum yine. Fiyatına bakmadım 5 pahalıysa eğer bence almaya değmez en azından şimdilik 4 oynarsın. İndirim vs olunca 5 alırsın 2 oyunda senin olur.

Yok ya 3 bile oynanıyor hala, ben arada girip 4 oynuyorum yine. Fiyatına bakmadım 5 pahalıysa eğer bence almaya değmez en azından şimdilik 4 oynarsın. İndirim vs olunca 5 alırsın 2 oyunda senin olur.

Hocam peki FPS değerleri ne olur 2 oyun için zevk alır mıyım?

Sistem konusunda bir bilgim yok ama 4 ve 5. oyununun kesinlikle parasına hak ettiğini düşünüyorum. Fırsat verirsen pişman olmazsın, beşinci oyununun indirimli fiyatına değeceğini düşünüyorum. Kaldı ki ucuza bir şey kalmadı zaten. ETS gibi anlamsız tır sürme oyunu bile 150 liradan satışa sunuluyor.

Hocam peki FPS değerleri ne olur 2 oyun için zevk alır mıyım?

Oynarsın her iki oyunu da:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı