Forza Horizon 5, DLC araçları nasıl alınır?

RBT Fan

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Babayım
Arkadaşlar selam. Ben Forza Horizon aldım 5 olanı ve DLC paketinde çok araba var ama araçlarım deyince 4 tane araba var ve bunlarda oyunun verdikleri o DLC'leri nasıl alabilirim? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim teşekkürler. Şöyle düşünelim 5 da olan DLC'ler yüklemeden önce gözüküyordu ve yükledikten sonra gözükmedi. İçin Horizon 4'ten örnek atayım dedim böyle DLC'ler çok vardı ama hiçbiri olmadı oyunda.

1693319113647.png

Hiç kimse yazmamış üzüldüm bilgisi olan yazabilir mi?

Son düzenleme:
Aleykümselam. Hepsini teker teker oyun içi mağazadan garajınıza manuel olarak eklemeniz gerekiyor. İlk seferliğine ücretsiz para ödemeden eklenir araçlar.

Oyunun hangi sürümünü satın aldığını bilmediğim için bir DLC'yi baz alarak anlatıyorum. Car Pass'i baz aldım deluxe ve premium sürüme dahil olduğu için. Öncelikle bu kısma gel ve Car Pass yazan yere tıkla.

1693338029050.png

Ardından önüne gelen ekranda Car Pass'e dahil olan araçlar gelecek. Hepsinin üzerine gelip teker teker entera basarsan seni mağazaya yönlendirir. Oradan tek seferliğine kredi ödemeden ücretsiz bir şekilde araçları garajına ekleyebilirsin.

1693338186132.png

1693338198000.png

Hiç kimse yazmadığı için üzüldüm demişsin umarım şimdi üzüntün geçmiştir. :)

Oyunun hangi sürümünü satın aldığını bilmediğim için bir DLC'yi baz alarak anlatıyorum. Car Pass'i baz aldım Deluxe ve premium sürüme dahil olduğu için. Öncelikle bu kısma gel ve car Pass yazan yere tıkla.

Eki Görüntüle 1923081

Ardından önüne gelen ekranda car Pass'e dahil olan araçlar gelecek. Hepsinin üzerine gelip teker teker entera basarsan seni mağazaya yönlendirir. Oradan tek seferliğine kredi ödemeden ücretsiz bir şekilde araçları garajına ekleyebilirsin.

Eki Görüntüle 1923083
Eki Görüntüle 1923084

Hiç kimse yazmadığı için üzüldüm demişsin umarım şimdi üzüntün geçmiştir. :)

Çok teşekkürler, web de arıyordum yorumunuzla öğrendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı