Forza Motosports %50 indirimle alınır mı?

Teşekkürler. Motorfest'e pek sıcak bakmıyorum fiyatı aşırı uçuk. Epic'de de fiyatlar güncellendi zaten. Daha öncesinde ne kadardı bilmiyorum ama yine pahalıydı.

Forza Motorsports'u alacak gibiyim. Sen ne karar verdin?
Forza Motorsports almadım. Şimdi benim kütüphane simülasyon ve arcade yarış/taşıt oyunlarıyla doldu taştı. O yüzden başka tür oyunlara alıştırmaya çalışıyorum kendimi.

Bir arkadaşıma haber verdim, indiriminin bitmesine 2 gün kalmış squad diye bir oyun var onu alırsa deneyeceğiz hemen. Forza Motorsports'un indiriminin bitmesine daha 1 hafta falan var o yüzden biraz bekleticem son günlere kadar

Teşekkürler. Motorfest'e pek sıcak bakmıyorum fiyatı aşırı uçuk. Epic'de de fiyatlar güncellendi zaten. Daha öncesinde ne kadardı bilmiyorum ama yine pahalıydı.

Forza Motorsports'u alacak gibiyim. Sen ne karar verdin?
Ek olarak Motorfest hakkında şunu söylemeyelim:
Oyunda 47 saatim var, çoğunu serbest sürüşte harcadım. Onun haricinde yarışlara girdim.

Forza da biliyorsun ki nerdeyse her yarış farklı farklı bölümlerden oluşuyor ve Motorfest'te de öyle. Ama Forza'dan yarışları daha uzun sürüyor (harita zaten daha büyük) ve daha yorucu (Forza'dan daha arcade olan sadece araç fizikleri değil, oyunda turbo mekaniği var - bildiğin shift tuşuna basarak sürekli olarak dolabilen turboyu basabiliyorsun - her ne kadar oyun eğlenceli olsa da, oynanışın arcade kısmı yorucu hale getiriyor oyunu bazen. Forza'nın sadece 4 tekerlekli taşıtları kullandırtmasından ve arcade, devasa çok oyunculu türünde araba oyunlarından sadece "Hep Forza oynamaktan bıktım" demiyorsan (farklılık olsun istemiyorsan) Epic'ten bile almaya gerek yok.

Motorfest'in Steam fiyatı da zaten yerel fiyatlandırmaya sahip değil. Çünkü Ultimate Edition indirimsiz fiyatı 90 küsür dolar (diğer versiyonları da çok pahalı) ve bu fiyatın normal karşılanabilmesi için Amerika gibi bir ülkede olmak lazım, ama Türkiye gibi Mena Usd diye sisteme dahil olan ülkede bu fiyat çok mantıksız (adaletsiz).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı