Ücretsiz Fotoğraf Düzeltme

berffynr

Decapat
Selamlar herkese, Instagram da daha önceden hikayeme attığım fotoğrafları paylaşmak istiyorum. Ama hepsinin üzerinde bir şeyler yazıyor. Rica etsem yazıları kaldırabilecek var mıdır? PS uygulamasında çok başarısızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapmam gerekli? Instagram'ımı vermem makul mu peki?
Hmm. Normal şartlarda burada pek istenen bir şey değil ama bu tür fotoğrafları herkese açık paylaşmak da bir problem. Bunu bir moderatörlere soralım zira pek emin değilim. @SideWinder @24099

Bu arada şunu belirteyim, Photoshop'ta çok çok iyi olduğumu söyleyemem, fotoğrafa bağlı biraz; elimden geleni yapmaya çalışırım.

Hmm. Normal şartlarda burada pek istenen bir şey değil ama bu tür fotoğrafları herkese açık paylaşmak da bir problem. Bunu bir moderatörlere soralım zira pek emin değilim. @SideWinder @24099

Bu arada şunu belirteyim, Photoshop'ta çok çok iyi olduğumu söyleyemem, fotoğrafa bağlı biraz; elimden geleni yapmaya çalışırım.
Sorulduğu için yazalım o halde.

Instagram hesabı paylaşmak sorun değil. Fakat özelden yardımlaşmak yasak.

Bu sebeple konu altında yardım amaçlı kişisel bilgiler paylaşılmasına müsade etmiyoruz. Eğer atıyorum bazı TeamViewer gerektiren durumlar oluyor. Onlarda ise hangi çözümlerin uygulandığını yazmak şartıyla müsade ediyoruz.

Ama burada şöyle bir durum var. Resimler özel ise mecbur özelden atarsınız. Yani hesap paylaşılabilir.

Technopat Sosyal üzerinde PM sistemi üyelere açık değildir.

Sorulduğu için yazalım o halde.

Instagram hesabı paylaşmak sorun değil. Fakat özelden yardımlaşmak yasak.

Bu sebeple konu altında yardım amaçlı kişisel bilgiler paylaşılmasına müsade etmiyoruz. Eğer atıyorum bazı TeamViewer gerektiren durumlar oluyor. Onlarda ise hangi çözümlerin uygulandığını yazmak şartıyla müsade ediyoruz.

Ama burada şöyle bir durum var. Resimler özel ise mecbur özelden atarsınız. Yani hesap paylaşılabilir.

Technopat Sosyal üzerinde PM sistemi üyelere açık değildir.
Detaylı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. 🙂

Şöyle steam linkim vereyim o halde, ulaşırsanız fotoğrafları yollamak isterim.
Steam'den istek gönderdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı