Fotoğraftaki parça dahilli mi harici mi?

Yigit75

Kilopat
Yer
Ümraniye
Kırmızı kutu içerisinde işaretlediğim bu parça dahili mi harici mi harici ise nereden temin edebilirim?

3.png

Son düzenleme:
İşlemcinin üzerindeki alüminyum sıvı soğutma bloğundan bahsediyorsanız sıvı soğutma sistemiyle gelen bir parçadır. Ufak bir araştırmayla harici olarak satılanları bulabileceğinizi düşünüyorum fakat radyatör olmadan hiçbir işe yaramayacaktır.

Anakart MSI, yanında ASUS marka bir sıvı soğutma geleceğini düşünmüyorum. Bir araştırayım, bulursam atarım.
Arkadaşlar sağolsun bulmuşlar.

Herkes mi kör arkadaş, yandaki üzerinde dijital bir ekran olan, AMD yazan parçayı kastediyor. Azıcık inceleyin fotoğrafı, bir de dalga geçiyor Sıvı Soğutma anakart ile geliyor sanırım diye...

Bu parça dahili mi harici mi harici ise nereden temin edebilirim?

Eki Görüntüle 567043
Herkes sıvı soğutmaya odaklanmış. Fakat sağa bakarsanız anlarsınız. Hocam o anakart üzerindeki oled ekran, çoğunlukla pahalı anakartlar da olur. Fotoğraf daki ekran kartı MSİ x570 godlike dır. Harici olarak satılmaz.

İşlemcinin üzerindeki alüminyum sıvı soğutma bloğundan bahsediyorsanız sıvı soğutma sistemiyle gelen bir parçadır. Ufak bir araştırmayla harici olarak satılanları bulabileceğinizi düşünüyorum fakat radyatör olmadan hiçbir işe yaramayacaktır.
Anakart MSI, yanında ASUS marka bir sıvı soğutma geleceğini düşünmüyorum. Bir araştırayım, bulursam atarım.
Arkadaşlar sağolsun bulmuşlar.
Sıvı soğutma nasıl dahili olsun ?
Arkadaşlar pek belli olmadı sanırım kusura bakmayın sıvı soğutmadan değil yanda işaretlediğim kırmızı kutu içerisindeki parçadan bahsediyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı