FPS oyunları: Ne kadar iyi sistem o kadar yüksek kda!

İşletim sistemi
Windows 10
Ben 60 hz mönitörle immortala çıkmış biri olarak o kadar fark olduğunu düşünmüyorum.
Ayrıca oyuncuları bölmek bence hiç mantıklı bir fikir değil.

Hocam değindiğiz konu çok önemli bir konu fakat çözüm öneriniz gerçekçi değil maalesef, bahsettiğiniz fps oyunlarının çoğu takım oyunu gerektiren oyunlar rakibi önce görme avantajını yadsımıyorum fakat pozisyon oluşturma strateji geliştirme gibi temel konulara yatırım yapıldığında sorun biraz azalıyor. Fps oyunlarinda support pek tercih edilen bir rol değil bu algının kırılması ve nispeten aimi sistem hertz vs yüzünden sıkıntı yaşayan oyuncuların takım oyununa maksimum katkıyı sağlayacak pozisyonlarda oynamaları gerekiyor.

Ben 60 hz mönitörle immortala çıkmış biri olarak o kadar fark olduğunu düşünmüyorum.
Ayrıca oyuncuları bölmek bence hiç mantıklı bir fikir değil.
Kardeşim olabilir bunu yazma sebebim 60 hz monitörüm değil.
165 hz 1 ms oldukça iyi bir sistemim ve monitörüm var benim o konuda bir problemin olmasın.
Oyuncuları bölmek değil bu devirde en azından seçenek halinde fps oyunlarına getirilmesi gerekiyor tam olarak eşit ve adil bir oyun olması için.
Gelipte buraya kötü sistemi var o yüzden ağlıyor gibisinden imada bulunmayın bana :D

Benim derdim herkesin adil bir oyun oynaması.
Arada az yada çok kişiden kişiye göre değişir tepkime süresi farkları var.
Bu iyi yada kötü oyuncu olmak derdi de değil.
Eşit ve adil oyun.
Tamam?

En az 144 Hz monitör ve 144+ FPS alacak bir sistem varsa gerisi hikaye benim gözümde, şahsen 165 Hz 1080p RX 570 sistemimle 2K 3070 Ti 240 Hz arkadaşımı delip geçiyorum, o da iyi oynuyor.

En az 144 Hz monitör ve 144+ FPS alacak bir sistem varsa gerisi hikaye benim gözümde, şahsen 165 Hz 1080p RX 570 sistemimle 2K 3070 Ti 240 Hz arkadaşımı delip geçiyorum, o da iyi oynuyor.
Kesinlikle.
Ama 60 hz ile 144 hz arasında çok uçurum bir fark var.
Bu yüzden 60 fps /144 fps seçenekleri gelmesi lazım isteğe bağlı olarak tabi.

Kardeşim olabilir bunu yazma sebebim 60 hz monitörüm değil.
165 hz 1 ms oldukça iyi bir sistemim ve monitörüm var benim o konuda bir problemin olmasın.
Oyuncuları bölmek değil bu devirde en azından seçenek halinde fps oyunlarına getirilmesi gerekiyor tam olarak eşit ve adil bir oyun olması için.
Gelipte buraya kötü sistemi var o yüzden ağlıyor gibisinden imada bulunmayın bana :D

Benim derdim herkesin adil bir oyun oynaması.
Arada az yada çok kişiden kişiye göre değişir tepkime süresi farkları var.
Bu iyi yada kötü oyuncu olmak derdi de değil.
Eşit ve adil oyun.
Tamam
Doğrusu adalet mahkemelerde yeterince sağlanmıyor. Oyun dünyasında mı olacak?

Geri
Yukarı