Freelancerlık için F/P sistem önerisi

Mehmet 38ff

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yazın çalışıp bilgisayarı almak istiyorum. Excalibur, Monster vb. seneye 10. Sinif olacağım. Yazin çalışıp o tarz bir bilgisayar almak istiyorum ve ailem üniversiteye kadar yok diyor. Ya da tamam deyip geçistiriyorlar. Ailemin maddi durumu rahatlıkla PC alabilecek gibi değil ama orta. Ve Photoshop bilgim bayağı iyi freelancerlık yaparım alırsam. Ne gibi tavsiyeleriniz var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop mu kasa mı istiyorsunuz, bütçeniz ne kadar, öncelikleriniz neler, çevre birimlerine sahip mısınız?

Bütçeniz ne kadar?
20 - 25 bin

Laptop mu kasa mı istiyorsunuz, bütçeniz ne kadar, öncelikleriniz neler, çevre birimlerine sahip mısınız?
laptop istiyorum, klavyem biraz eski onu yenileyeceğim ama mouse yeni.

önceliklerim laptop olduğu için rahat oyun oynayabilmek ama onun öncesinde render alırken yada grafik tasarım programlarında rahat ettirmesi

20 - 25 bin

laptop istiyorum, klavyem biraz eski onu yenileyeceğim ama mouse yeni.

önceliklerim laptop olduğu için rahat oyun oynayabilmek ama onun öncesinde render alırken yada grafik tasarım programlarında rahat ettirmesi

Eğer laptop alacaksanız ve bütceniz kısıtlıysa Huawei Matebook D15 alabilirsiniz bende freelancer olarak çalışıyorum ve işimi görüyor. Eğer biraz daha iyisini almak istiyorsanız Huawei Matebook D16 alabilirsiniz. Eğer oyun oynamayacaksanız ısınma gibi bir problemi fazla olmuyor. Oyunlarda en fazla 80-90° görüyor.

Bu laptop güzelmiş teşekkürler. Diğer laptoplara göre ekran kartı daha iyi ve ucuz.

Geri
Yukarı