Fren ve egzoz bakımı ne kadar tutar?

Kavara

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Aracın balatalari el freni teli 2021 de değişti ama araç çok kullanılmadı maksimum 5-7 bin km ancak yapmistir bu zamana kadar. Muaynesi yaklaştı.
Frenlerin bir test yaptırmak istiyorum.
Egzozu kontrol ettirmek istiyorum delikler kaynak olur diye.
Arka silecek hortumu kırık o yapılacak.
Bir de farları ayarlanacak.

Lastikler, rot balans, kutup başları, egzoz muaynesi, yağ bakımı yeni yapildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Egzoz muaniyesi yeni yapıldıysa muaniyeden egzoz geçer balataları bir ustaya göster istersen, bir balatanın ömrü 20000 ile 30000 olarak kulanıcıya göre degişiklik gösterebilir.

Egzoz muaniyesi yeni yapıldıysa muaniyeden egzoz geçer balataları bir ustaya göster istersen, bir balatanın ömrü 20000 ile 30000 olarak kulanıcıya göre degişiklik gösterebilir.
2021 yılında değişti balatalar el freni teli vs .o gün bu gün araç fazla kullanilmadi genel olarak yattı maksimum 5-6 bin km

Çok teşekkür ediyorum eksik olmayın .
Sadece tek yapacağım farların ayarlarına baktırmak . Egzozu kontrol ettirmek işte delik var mı , sallantı var mı diye . Birde ufak tefek zift süreceğim yerler var . Daha sıkıntı olmaz herhalde . Size güveniyorum.

Çok teşekkür ediyorum eksik olmayın .
Sadece tek yapacağım farların ayarlarına baktırmak . Egzozu kontrol ettirmek işte delik var mı , sallantı var mı diye . Birde ufak tefek zift süreceğim yerler var . Daha sıkıntı olmaz herhalde . Size güveniyorum.
Olmaz umarım. Balataların fotoğrafını atarsanız buradan da yorum yapabiliriz. Kenardan ne kadar eti kalmış görünür. Zift sürmek nedir onu anlamadım.

Olmaz umarım. Balataların fotoğrafını atarsanız buradan da yorum yapabiliriz. Kenardan ne kadar eti kalmış görünür. Zift sürmek nedir onu anlamadım.
Arabanın kimi alt kısımlarında ufak tefek pas var oralara zift süreceğim .
Araç malesef şu an bende değil resim atma ihtimalim yok . Ama dediğim gibi 2021 de değişim oldu genel anlamda araç yattı az kullanıldı . Maksimim 10 bin km diyorum

Arabanın kimi alt kısımlarında ufak tefek pas var oralara zift süreceğim .
Araç malesef şu an bende değil resim atma ihtimalim yok . Ama dediğim gibi 2021 de değişim oldu genel anlamda araç yattı az kullanıldı . Maksimim 10 bin km diyorum
Dediğiniz gibi ise bir şey olmayacaktır. Rahatlıkla muayene ettiriniz. İyi sürüşler.

Yeni konular

Geri
Yukarı