G102 fare havadayken de çalışıyor

mehmet.bilen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Merhaba,

Başlığa ne yazacağımı bulamadım yanlış tabir ettiysem kusura bakmayın. G102 Lightsync kullanıyorum. Azıcık yerden kaldırınca bile sensör algılıyor ve sağa sola yaptığım hareketleri algılıyor. FPS oyunlarında sorun olabiliyor. Bunun bir çözümü var mı? İnternette araştırmaya çalıştım ama ne şekilde araştıracağımı bile bulamadım.

Normal, havaya kaldırdığında duraksama olmaması için böyle bir özellik geliştirmişler belli bir seviyede havaya kaldırınca sensör algılamaya devam ediyor, driverden kapatabiliyor olman lazım.

Merhaba,

Başlığa ne yazacağımı bulamadım yanlış tabir ettiysem kusura bakmayın. G102 Lightsync kullanıyorum. Azıcık yerden kaldırınca bile sensör algılıyor ve sağa sola yaptığım hareketleri algılıyor. FPS oyunlarında sorun olabiliyor. Bunun bir çözümü var mı? İnternette araştırmaya çalıştım ama ne şekilde araştıracağımı bile bulamadım.
Normal zaten öyle olması. Tekerlekli mouse kullanmıyorsunuz.

Geçici çözüm olarak, motospeed mouse kullanıyorken beyaz elektrik bandından çok ufak bir parçayı mouse altındaki sensörün üstüne yapıştırdım sorunum çözülmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı