Gainer ile 1 ayda kaç kilo alınır?

Kilo almak sizin beslenmeniz ile alakalı bu sadece bir takviye eğer beslenmeniz yeterli olmaz ise, sadece bunu içtim kilo alayım diye bir şey yok, hem beslenmenizi kilo almaya yönelik hem de gainer kullanırsanız kilo alırsınız.

Tam olarak hem beslenme hem gainer hocam.
Sabah atıştırdığım omlet cicibebe.
Sabah kahvaltısı.
Öğlen 1K kalori shakenin yarısı.
Saat 3 gibi 1 tabak pilav.
Akşam yemeği ( genelde pirinç et yemekleri oluyor )
Saat 8 gibi kalan shakenin yarısı.
Spordan sonra bir şeyler atıştırıyorum.
Bu gainerle 2 ölçek 350ML su ile 1 haftada 1 kilo alırsam çok mutlu olurum.
Haftada 1 kilo dersek aynı tempoyla.
45 günde yaklaşık 5 kilo 70 kilo olabilirim.
Zaten düzenli olarak bacak + karın kası + üst vücut + kol çalışıyorum 5 gün 2 gün dinlenmeli.

@yalnız bir sorum olacak bu önerdiğiniz gaineri kullandınız mı?
2 ölçeği yağsız sütle kaç kalori ya da 350 ML su ile kaç kalori biliyor musunuz?
Yanına matara hediye ediyorlar mı?

Tam olarak hem beslenme hem gainer hocam.
Sabah atıştırdığım omlet cicibebe.
Sabah kahvaltısı.
Öğlen 1K kalori shakenin yarısı.
Saat 3 gibi 1 tabak pilav.
Akşam yemeği ( genelde pirinç et yemekleri oluyor )
Saat 8 gibi kalan shakenin yarısı.
Spordan sonra bir şeyler atıştırıyorum.
Bu gainerle 2 ölçek 350ML su ile 1 haftada 1 kilo alırsam çok mutlu olurum.
Haftada 1 kilo dersek aynı tempoyla.
45 günde yaklaşık 5 kilo 70 kilo olabilirim.
Zaten düzenli olarak bacak + karın kası + üst vücut + kol çalışıyorum 5 gün 2 gün dinlenmeli.

@yalnız bir sorum olacak bu önerdiğiniz gaineri kullandınız mı?
2 ölçeği yağsız sütle kaç kalori ya da 350 ML su ile kaç kalori biliyor musunuz?
Yanına matara hediye ediyorlar mı?
Hocam ne yediğinizden çok, ne kadar miktarda yediğniz daha önemli kalori hesabı yapabilirsiniz, ben gainer kullanmıyorum çünkü yemeklerden gereken kaloriyi rahatlıkla alabiliyorum 2 kere HIQ kullandım, Top seviyede bu konuda ama bütçenize yetmiyor, MySupplement BigJoyun alt markasıdır, BigJoy birçok kez kullandım Tükiyedeki nadir kaliteli markalardandır, Fenerbahçeye sponsordur hammaddeleri kalitelidir, bununla birlikte size atdığım ürünün içerik değerleri güzel karbonhidrat olarak, protein değeri olarak ortalama WPC değerini beğenemesemde bütçe için iyi, bildiğim kadarıyla shaker yok, belki siparişin not kısmına yazarsanız sizi kırmayabilirler yada extra olarak satın alabilirsiniz.

100 gramında 310,4 kalori var, ne kadar kullanacağınza göre hesaplayabilirsiniz.

Eğer amacınız hızlı bir şekilde kilo almak ise belirtilen kalori miktarını 600 kaloriye kadar çıkarabilirsiniz.

Hiçbir takviye, size büyülü şekilde kilo aldırmaz. Size kilo aldıran, kalori fazlası oluşturmaktır. Günlük almanız gereken besin değerlerini ve kaloriyi bulun, üzerine 300-500 kalori fazlasını ekleyin. Kilo böyle alınır.

Onun dışında, eğer besin değerlerinize tam yetişiyorsanız veya yakınında kalıyorsanız, gainer devreye girer. Gainer görevi budur. Buna göre hesaplayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı