Galatasaray - kopenhag maçı

Kerem bir maç güldürüyor bir maç sövdürüyor. 65-70’te “müdahale” yaparsan olacağı budur. Nasıl 2-2 oldu aklım almıyor.
şanslı günümüzdeyiz, almanlar inşallah yedek falan çıkar.

Tahminimce, 3 veya 4 puan alırlar maksimum.
Galatasaray, Kopenhag diğer maç belki alabilir. Cok zor bu duruma göre. M. United belki bala mala alırlar 1 puan ona rağmen Avrupa ligi gelmiyor. Ya 0 çekecekler ya da 1 maç alacaklar. Şaka gibi 60m kadro ile 250m kadro karşı karşıya ama 60m olan alıyor.
Be rezil kardeşim, sen gidip de ne yaptın? Ajax, Sporting gibi bal grubunda 0 çektin de e GS de bi zahmet böyle grupta çeksin ki çekmedi kurtardı da. Dediği lafa bak ya 😂. 250m imiş. Daha Avrupa ligi grubunuzu da demiyorum. Avrupa Liginde 0 çeken ilk ve tek Türk yüz karası 🥲. Yazıklar olsun ki GS bunların diline düşmüş. Neyse, lütfen cahilce yorumlar yapmayalım futbol sahada oynanır değerle değil.

Maçı değerlendirecek olursak klasik baş belası hayallerin en büyük ayak bağı Okan Buruk yüzünden yenildik. Yenildik diyorum çünkü yenildik. Bu takım 4-5 aydır ne oynadığını bilmiyor. Bireysele dayalı kazanıyoruz bunu futbol cahili bile anlar. Okan Buruk ile Avrupa hayali kurmak Erdoğan ile Avrupai bi ekonomik güce sahip olmaya çalışmak ile aynı. Bu saatten sonra TD değiştirilmez. Bu sene böyle bir kadroyu nasıl ot edeceğini gözler kanaya kanaya izleyeceğiz. Yıllar sonra bir ümit dedim de yok, aslında acı bir gerçek de var ki biz Türk takımları Şampiyonlar Ligini bırakmadan onlar bizi bırakmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı