Galatasaray-Molde FK maçının skoru ne olur?

Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Selamlar. Bugünkü Galatasaray-Molde FK karşılaşmasından önce maç önü düşünceleriniz, tahminleriniz ve sohbet amaçlı bir konu açmak istedim.

Temsilcimiz Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off turu 2. maçında İstanbul'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde Molde FK'yı ağırlıyor. İlk maçı deplasmanda Sergio Oliveira, Mauro Icardi ve Fredrik Midstjö'nün golleriyle 2-3 kazanan Sarı-Kırmızılı temsilcimiz bugün beraberlik veya galibiyet aldığı takdirde tur atlayacak.

• Galatasaray 🆚 Molde FK
  • 📺 EXXENSPOR
  • 🏟 Ali Sami Yen Spor Kompleksi
  • 🏆 UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu Rövanş Maçı
  • 📅 29 Ağustos 2023, bugün
  • ⌚ TSİ 22.00

Galatasaray-Molde karşılaşmasının skoru kaç kaç biter? Maç hakkındaki tahminleriniz, görüşleriniz neler? Ve kim turlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Bugünkü Galatasaray-molde fk karşılaşmasından önce maç önü düşünceleriniz, tahminleriniz ve sohbet amaçlı bir konu açmak istedim.

Temsilcimiz Galatasaray, UEFA şampiyonlar ligi play-off turu 2. maçında İstanbul'da Ali sami yen spor kompleksi'nde molde Fk'yı ağırlıyor. İlk maçı deplasmanda sergio oliveira, mauro ıcardi ve fredrik midstjö'nün golleriyle 2-3 kazanan sarı-kırmızılı temsilcimiz bugün beraberlik veya galibiyet aldığı takdirde tur atlayacak.

• Galatasaray 🆚 molde fk.
  • 📺 Exxenspor.
  • 🏟 Ali sami yen spor kompleksi.
  • 🏆 UEFA şampiyonlar ligi play-off turu rövanş maçı.
  • 📅 29 Ağustos 2023, bugün.
  • ⌚ TSI 22.00

Galatasaray-molde karşılaşmasının skoru kaç kaç biter? Maç hakkındaki tahminleriniz, görüşleriniz neler? Ve kim turlar?

Galatasaray turlar gibi görünüyor kadro henüz alışık olmadığı için zorlanabilir.

Galatasaray'ımızın zorlanmayacağını düşünüyorum skor umarım ki 2-0 olur benim düşüncemde bu ve golleri Mauro İcardi ve Tété'nin atacağını düşünüyorum.

Maç sonu Ramosun ortaya çıkacağı kesin hocam.

Molde çok tempolu ve oyuncuları çevik bir takım. İç sahada gelen yenilgiyle oynadıkları futbolun çok daha üstüne koyacaklardır. 2-1'lik bir skor ile Molde'nin kazanacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı