Galatasaray neden eski gücünde değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@borealis0 çıksana kardeşim hani trol konuydu işte senin gibiler olduğu sürece GS hiçbir zaman düzelemez.

Troll olduğun apaçık belli boş yere niye konuşayım ki?:D ayrıca oynadığı kaç derbinin sadece birinde yenilmiş sezonun büyük bölümünü sol beksiz oynayıp sadece 1 yenilgiyle lider olan hocayı istemeyen birisiyle konuşmaya gerek yok.

Aynen hocam bende ama şu anlamlara bir şey anlatamazsınki sen nagelsmann gelse olabilir çünkü nagelsmann>okan buruk adam mükemmel ötesi milli takımı umursamadı diye düşük puan aldı bence.
Ben Okan Buruğun kötü bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum yanlış anlaşılmasın. Ama Galatasaray için bence kendisi yeterli değil. Veya henüz şu seviyede yeterli değil. Bilmiyorum. Türk futbolunun gerilemiş olması da var bunun içinde. Tek suçlu kendisi değil. Mesela dün Fenerbahçe ne idüğü belirsiz takımdan 3 yedi.

Okan Buruk, Şampiyonlar Ligin'de Bayern ve Manchester'a kafa tutan oyunlar oynattırdı bize. Her ne kadar kusurlu da olsa bunu kolay kolay başka Türk bir teknik direktörün yapabileceğini düşünmüyorum. Şu an elimizdeki en iyi kişi olduğunu düşünüyorum, Türk teknik direktörleri içinde. Ama yabancı teknik adamın gelmesi taraftarıyım.

Son düzenleme:
Troll olduğun apaçık belli boş yere niye konuşayım ki?:D ayrıca oynadığı kaç derbinin sadece birinde yenilmiş sezonun büyük bölümünü sol beksiz oynayıp sadece 1 yenilgiyle lider olan hocayı istemeyen birisiyle konuşmaya gerek yok.

Hala derbi diyor Allah'ım sen şuna akıl fikir ver yarabbi lütfen ya bana ne derbiden arkadaş derbiymiş, bana ne Süper Lig şampiyonluğundan ben Avrupa şampiyonluğu istiyorum sana ne benim düşüncelerimden ya bir de gülme emojisi dislike falan atıyon katılmıyorsan sakince yaz ya troll'müş katılmıyorsan katılmıyorum de adam gibi konuş. Allah'ın verdiği aklı kullanda öyle konuş benimle.
content://media/external/downloads/1000000329 şu kurduğum ilk 11'den daha iyisini kurunda görelim haydi bakalım hodri meydan.
Kopyala yapıştır yapıp Chrome'dan bakın görün güzelliğini.
Gitsin fener alsın Süper Lig'i bana ne! Bana ne ya yeterki şu Avrupa şampiyonluğunu istiyorum.

Bu adamların hiçbiri gelmez, arada biri gelse Torriera'nın 3 katı para ister.

Hocam Rafa Silva'nın sözleşmesi bitecek o zaman alabiliriz :)

Ben okan buruğun kötü bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum yanlış anlaşılmasın. Ama Galatasaray için bence kendisi yeterli değil. Veya henüz şu seviyede yeterli değil. Bilmiyorum. Türk futbolunun gerilemiş olması da var bunun içinde. Tek suçlu kendisi değil. Mesela dün Fenerbahçe ne idüğü belirsiz takımdan 3 yedi.

Okan buruk, şampiyonlar Ligin'de bayern ve Manchester'a kafa tutan oyunlar oynattırdı bize. Her ne kadar kusurlu da olsa bunu kolay kolay başka Türk bir teknik direktörün yapabileceğini düşünmüyorum. Şu an elimizdeki en iyi kişi olduğunu düşünüyorum, Türk teknik direktörleri içinde. Ama yabancı teknik adamın gelmesi taraftarıyım.

Bir videoya göre mi anladın adamın koşmadığını? Her Galatasaray maçını seyrediyorum, maçın en cok koşanları barış ile torreira oluyor. Atom karınca gibi sahanın her tarafına kosuyor adam maçlarda nerenle izliyorsun merak ediyorum.

Adam Almanya milli takımı'nın başında. Milli takımı bıraksa veya kulüp takımı da çalıştıracağım dese bile top seviye takımlar kapısında yatar yine de Türkiye'ye düşmez.

Hocam emin ol Süper Lig'i hep izliyorum ama senin anlamadığın nokta şu Süper Lig'den bana ne! Bana ne bu kadar basit ben bizi Avrupa'da idare edecek adamlar istiyorum senin bana emoji falan göndermene gerek yok ben sakince konuşuyorum sen diyorsun ki maçları nerenle izliyorsun, hocam! Adam çok iyi olduğu için mi Kopenhag'e 1-0 yenildik Bayern'e hem kendi evimizde hem de deplasmanda yenildik asıl siz maçları nerenizle izliyorsunuz onun için mi Prag gibi çöp takıma 4-1 yenildik! Size sorum, bu Torreria denen eleman iyi olduğu için mi şampiyonlar ligi'nde bir halt yapamadık asıl maçları izlemeyen sizsiniz. Elbette sadece kendisinin de suçu değil ama kendisi defansif orta sahada oynuyor adı üstünde defansif! Sizin anlamadığınız nokta gelip bana bu adam Højbjerg'den iyi diyosunuz böyle rezil bir performans göstermişken Manu'yu yenmemiz normal çünkü kalede Onana denen adam olduğu sürece biz yeneriz. De Gea olsa da evet De Gea bizi zorlardı ama her türlü yenerdik hocam kendinize gelin ya size sormak istediğim asıl malum soru şu! Torreria denen eleman iyi olduğu için mi? Avrupa'da sadece 2 galibiyet aldık sorum bu! Kopenhag'i yenseydik alacağımız para toplamda 43.500.000 euro alacaktık hocam Icardi'yi araplara 40'a okut, Torreria, Ziyech, Zaha, Boşkaleoğlu, Ndombele, Tete bunları en kötü 15'e okutsan 15×6 hadi bakim toplamda alacağımız para =173.500.000 euro. paraya bak hocam paraya paraya bununla kaleye sağlam bir adam çek; Højbjerg, Kamada, Dybala al işin bitti Avrupa şampiyonluğu evet buradan yazıyorum yapılması yazıldığı kadar kolay değil ben sadece fikrimi söyledim. hadi Icardi'yi 20'e okut en kötü 153.500.000 milyon euro, hadi Ndombele 15 etmedi bedelsiz gönderdin 138.500.000 euro az para değil dediğim gibi bunları yapsak mükemmel olur 👌👌👌

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala derbi diyor Allah'ım sen şuna akıl fikir ver yarabbi lütfen ya bana ne derbiden arkadaş derbiymiş, bana ne Süper Lig şampiyonluğundan ben Avrupa şampiyonluğu istiyorum sana ne benim düşüncelerimden ya bir de gülme emojisi dislike falan atıyon katılmıyorsan sakince yaz ya troll'müş katılmıyorsan katılmıyorum de adam gibi konuş. Allah'ın verdiği aklı kullanda öyle konuş benimle.
content://media/external/downloads/1000000329 şu kurduğum ilk 11'den daha iyisini kurunda görelim haydi bakalım hodri meydan.
Kopyala yapıştır yapıp Chrome'dan bakın görün güzelliğini.
Gitsin fener alsın Süper Lig'i bana ne! Bana ne ya yeterki şu Avrupa şampiyonluğunu istiyorum.

Hocam Rafa Silva'nın sözleşmesi bitecek o zaman alabiliriz :)

Hocam emin ol Süper Lig'i hep izliyorum ama senin anlamadığın nokta şu Süper Lig'den bana ne! Bana ne bu kadar basit ben bizi Avrupa'da idare edecek adamlar istiyorum senin bana emoji falan göndermene gerek yok ben sakince konuşuyorum sen diyorsun ki maçları nerenle izliyorsun, hocam! Adam çok iyi olduğu için mi Kopenhag'e 1-0 yenildik Bayern'e hem kendi evimizde hem de deplasmanda yenildik asıl siz maçları nerenizle izliyorsunuz onun için mi Prag gibi çöp takıma 4-1 yenildik! Size sorum, bu Torreria denen eleman iyi olduğu için mi şampiyonlar ligi'nde bir halt yapamadık asıl maçları izlemeyen sizsiniz. Elbette sadece kendisinin de suçu değil ama kendisi defansif orta sahada oynuyor adı üstünde defansif! Sizin anlamadığınız nokta gelip bana bu adam Højbjerg'den iyi diyosunuz böyle rezil bir performans göstermişken Manu'yu yenmemiz normal çünkü kalede Onana denen adam olduğu sürece biz yeneriz. De Gea olsa da evet De Gea bizi zorlardı ama her türlü yenerdik hocam kendinize gelin ya size sormak istediğim asıl malum soru şu! Torreria denen eleman iyi olduğu için mi? Avrupa'da sadece 2 galibiyet aldık sorum bu! Kopenhag'i yenseydik alacağımız para toplamda 43.500.000 euro alacaktık hocam Icardi'yi araplara 40'a okut, Torreria, Ziyech, Zaha, Boşkaleoğlu, Ndombele, Tete bunları en kötü 15'e okutsan 15×6 hadi bakim toplamda alacağımız para =173.500.000 euro. paraya bak hocam paraya paraya bununla kaleye sağlam bir adam çek; Højbjerg, Kamada, Dybala al işin bitti Avrupa şampiyonluğu evet buradan yazıyorum yapılması yazıldığı kadar kolay değil ben sadece fikrimi söyledim. hadi Icardi'yi 20'e okut en kötü 153.500.000 milyon euro, hadi Ndombele 15 etmedi bedelsiz gönderdin 138.500.000 euro az para değil dediğim gibi bunları yapsak mükemmel olur 👌👌👌
Sen Fifa oynamayı azalt bence. Reel futbolu Fifa gibi zannediyorsun, yok Icardi'yi 40'a okut, yok Hojbjerg, Dybala falan alalım, Ndombele'yi, Zaha'yı 15'e satalım cart curt. Bir kere Ndombele'yi satabilmen için bonservisini alman gerekiyor kiralık olduğu için, daha tuttuğun takımdan haberin yok. Futbol bu kadar kolay mı?

Sen Fifa oynamayı azalt bence. Reel futbolu Fifa gibi zannediyorsun, yok Icardi'yi 40'a okut, yok Hojbjerg, Dybala falan alalım, Ndombele'yi, Zaha'yı 15'e satalım cart curt. Bir kere Ndombele'yi satabilmen için bonservisini alman gerekiyor kiralık olduğu için, daha tuttuğun takımdan haberin yok. Futbol bu kadar kolay mı?
Hocam Yazdığımı Görmedin Mi Herhalde Ne demişim bunların yapılması Yazıldığı kadar kolay demişim değilmi fifa oynamayı azaltmalıymışım peh hocam gidin allah aşkına yazdığımın tamamını okumamışsınız gelmişsiniz burada yorum yapıyorsunuz. BIRAKIN GİDİN ALLAH AŞKINA YA? Tottenham Bize 5 Milyon Euro Verip Alın Dedi. Daha Haberleri Okumadan bilip bilmeden Konuşuyorsunuz

Sen FIFA oynamayı azalt bence. Reel futbolu FIFA gibi zannediyorsun, yok Icardi'yi 40'a okut, yok hojbjerg, dybala falan alalım, Ndombele'yi, Zaha'yı 15'e satalım cart curt. Bir kere Ndombele'yi satabilmen için bonservisini alman gerekiyor kiralık olduğu için, daha tuttuğun takımdan haberin yok. Futbol bu kadar kolay mı?

Yok neymiş gerçek futbolu FIFA sanmaymış okumuyorsunuz bakın ne demişim bunların yapılması yazıldığı kadar kolay değil yazmışım değil mi? Okumadan boş boş yorum yapıyorsunuz ya? Elbette ben de biliyorum ndombele ve Ziyech'in kiralık olduğunu diyorum ki bu elemanların bonservisini alıp teker teker satarız Süper Lig şampiyonu olunca. Tuttuğum takımdan haberim yokmuş hahhaa hocam bırakın gidin Allah aşkına ya benim yazdığıma bak bir senin yazdığına bak daha asıl soruma bile cevap vermemişsin boş boş konuşuyorsun.

Son düzenleme:
Okan Buruk söylediğin adamlardan çok daha iyi ve formda bir hoca şu an. Mourinho bitmiş okeye dönüyor, De Zerbi FM'ci tayfanın şişirdiği bomboş bir hoca, atanmış Francesco Farioli. Nagelsmann buraya tatile bile gelmez.

Terim ise mümkünse bu takımın başına geçmemeli, Panathinaikos'ta devam etmeli. Son dönemini hepimiz hatırlıyoruz. Ne duran toplardan verim alıyorduk ne de sahadaki oyundan bir şey anlıyorduk, oyuncular bile ne yaptığını bilmiyordu. Yaptırdığı akıllara zarar transferler de cabası. Jimmy Durmaz, yönetimle atışarak aldırdığı Arda, Cicaldau - Morutan ikilisine verdirdiği 10 milyon € ki bu yüzden Gedson'u alamamıştık o dönem, Aytaç Kara vs gibi birçok yanlış transfer yaptırdı takıma.

Ayrıyeten söylediğin oyuncularla Torreira'nın alakasını çözemedim. Dybala ile Torreira ne alaka allasen? Saydığın oyuncular arasından Torreira ile alakası olan tek isim Hojbjerg ki onu da 20 milyon bayılıp alamayacağın için konuşmanın anlamı yok. 20 milyon verip Torreira'dan daha kötü bir oyuncu istemek de FT fanlarının yapacağı bir şey zaten, şaşırmadım.
Hocam Bu Arada Ben Sizin Yorumunuza Dislike Attımda Yanlış Anlamayın Şimdi Sizin Haklı Olduğunuz Konu Var Ama Asıl Meseleye Gelirsek Arkadaş Doğru Söylemiş Højbjerg Torreria'dan İyi Bakın Bana Kızmayın Ama Arkadaş Burda Doğru Söylemiş Arkadaşın Haksız Olduğu Konuysa Kerem'in Gönderilmesi Kerem Bu Kadar Ucuza Satılmamalı Onun Yerine Süper Lig Şampiyonluğu Aldıktan Sonra Kerem'i 30-35 Milyon € Gibi Bir Paraya Satarak Daha İyisini Yazabiliriz Arkadaşın Son Yazdığı Gereksizleri Göndererek Gelir Kazanma Fikri Güzel Fikir Ama Yapılması Kolay Değil Yazmış Kendisi Zaten O da Bunun Farkında Birde Sizin Bomboş Hoca Dediğiniz Adamı Koskoca Liverpool,Bayern Münih İstiyor Madem Bomboş Bir Hocaysa Niye Bu İki Büyük Kulüp İstiyor? Yani Yanlış Anlamayın Merak Ettiğimden Soruyorum Arkadaşta Aslında Kavgacı Bir Şekilde Yazmasaymış Tartışma Olmayabilirmiş. Neyse Ayrıyeten Torreria İçin Manu 45 Milyon € Teklif Yapacakmış Yani Arkadaş Aslında İyi Birşey Düşünmüş. Bu Arada Roberto De Zerbi neden Avrupa'nın büyük kulüplerinin ilgisini çekiyor? Şuradan Gördüm De Zerbi İle İlgili Olan Haberi Aslında İyi Hoca Galatasaray'a Gelse İş Yapar Ayrıca Okan Buruk Nagelsmann Ya Da Mourinho'dan İyi Değil (Bana Göre)

FIFA fmdeki gibi her listeye konulan topçu gidiyor sanıyorsun herhalde? Çoğu topçuyu satsan alacağın toplam gelir 20 m yi geçmez. Kim tete zaha ndombele ziyeche 5'er milyondan fazla verir? Muslera yerine alacağın kaleci en az 10 milyon euro bonservisle olacak+maaş isteyecek ve tutup tutmayacağı belli olmayacak. FIFA oynar gibi şunu 40'a satayım ooo sözleşmesi bitiyor 5 verip alayım olmuyor gerçek hayatta.

Hocam Bu Arada Ben Sizin Yorumunuza Dislike Attımda Yanlış Anlamayın Şimdi Sizin Haklı Olduğunuz Konu Var Ama Asıl Meseleye Gelirsek Arkadaş Doğru Söylemiş Højbjerg Torreria'dan İyi Bakın Bana Kızmayın Ama Arkadaş Burda Doğru Söylemiş Arkadaşın Haksız Olduğu Konuysa Kerem'in Gönderilmesi Kerem Bu Kadar Ucuza Satılmamalı Onun Yerine Süper Lig Şampiyonluğu Aldıktan Sonra Kerem'i 30-35 Milyon € Gibi Bir Paraya Satarak Daha İyisini Yazabiliriz Arkadaşın Son Yazdığı Gereksizleri Göndererek Gelir Kazanma Fikri Güzel Fikir Ama Yapılması Kolay Değil Yazmış Kendisi Zaten O da Bunun Farkında Birde Sizin Bomboş Hoca Dediğiniz Adamı Koskoca Liverpool,Bayern Münih İstiyor Madem Bomboş Bir Hocaysa Niye Bu İki Büyük Kulüp İstiyor? Yani Yanlış Anlamayın Merak Ettiğimden Soruyorum Arkadaşta Aslında Kavgacı Bir Şekilde Yazmasaymış Tartışma Olmayabilirmiş. Neyse Ayrıyeten Torreria İçin Manu 45 Milyon € Teklif Yapacakmış Yani Arkadaş Aslında İyi Birşey Düşünmüş. Bu Arada Roberto De Zerbi neden Avrupa'nın büyük kulüplerinin ilgisini çekiyor? Şuradan Gördüm De Zerbi İle İlgili Olan Haberi Aslında İyi Hoca Galatasaray'a Gelse İş Yapar Ayrıca Okan Buruk Nagelsmann Ya Da Mourinho'dan İyi Değil (Bana Göre)
Sırf bana cevap vermek için foruma üye mi oldun? Buram buram çifte üyelik kokusu alıyorum ama neyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı