Galatasaray şampiyonluğunu nerelerde kutlayabilir?

Küme düşme mücadelesi veriyorlar oyuncuları da gayet yetenekli her şey olabilir fakat çevremdeki Galatasaray'lı kimse Ankara gücünden puan alabileceğine inanmıyor Sivas maçının rehavetine kapılmayın.

Puanlar eşit kalırsa ikili averaja bakılıyor eğer onlarda eşit ise takımların attığı gol sayılarına bakıyor Fenerbahçe 6 gol fazla attı yani 3 gol yetiyor fakat atabilir miyiz sanmıyorum.

Ya kardeşim bırakın bu işleri ya. Ben iddia oynayan adamım ankaragücünün içeride son 3 maçından olan 0-0 biten kasımpaşa maçınıda izledim 1-1 biten antalyaspor maçınıda izledim. 2 maçtada 1 puan alabildikleri için şükretsinler. Rezil rüsva bir top oynuyorlar. Sivasspordan hiçbir artıları yok.Yok neymiş küme düşme mücadelesi veriyorlarmış hadi ya :D.İstanbulda veriyor küme düşme mücadelesi hemde Ankaragücünden daha beter haldeler.Gelsinde yensin Galatasarayı? Fenere 3 atan takım GS'yide yenebilir dimi :) Finallerin takımıdır Galatasaray hayal kurmayı falan bırakın.Ankaragücü isterse maçı kazanamazsa kulüp kapanacak olsun yinede o maçı kazanamaz.Oturup 2 kere bile 90 dakika Ankaragücü maçı izlememiş adamlar yorum yapmasın ya.

Ya kardeşim bırakın bu işleri ya. Ben iddia oynayan adamım ankaragücünün içeride son 3 maçından olan 0-0 biten kasımpaşa maçınıda izledim 1-1 biten antalyaspor maçınıda izledim. 2 maçtada 1 puan alabildikleri için şükretsinler. Rezil rüsva bir top oynuyorlar. Sivasspordan hiçbir artıları yok. Yok neymiş küme düşme mücadelesi veriyorlarmış hadi ya :D.İstanbul'da veriyor küme düşme mücadelesi hem de ankaragücünden daha beter haldeler. Gelsinde yensin Galatasaray'ı? Fenere 3 atan takım GS'yide yenebilir değil mi :) finallerin takı mıdır Galatasaray hayal kurmayı falan bırakın. Ankaragücü isterse maçı kazanamazsa kulüp kapanacak olsun yine de o maçı kazanamaz. Oturup 2 kere bile 90 dakika ankaragücü maçı izlememiş adamlar yorum yapmasın ya.

Anadolu takımlarından izlediğim sadece iki takım var zaten biri Adana diğeri Ankara :) kendi fikrimi söyledim boş üstten bakan yorumlarınızı iddia sayfalarınızda yapmaya davet ediyorum sizi.

Anadolu takımlarından izlediğim sadece iki takım var zaten biri Adana diğeri Ankara :) kendi fikrimi söyledim boş üstten bakan yorumlarınızı iddia sayfalarınızda yapmaya davet ediyorum sizi.

İyi izlemiyorsun o zaman. Ankaragücünün oynadığı oyuna bakarak bu ankaragücü Galatasaray'ı büyük ihtimalle yener diyorsan çok büyük problem var demektir.

İyi izlemiyorsun o zaman. Ankaragücünün oynadığı oyuna bakarak bu ankaragücü Galatasaray'ı büyük ihtimalle yener diyorsan çok büyük problem var demektir.
Masada dönmeyen bir maç olursa neden kazanamasın? Ankaragücü, galatasaray'ı yener.

Ama büyük ihtimalle satılmış bir maç olacağı için kazanır tabi.. Sen de bu kadar emin konuşuyorsun, biliyorsun yani takımının ne olduğunu.

Masada dönmeyen bir maç olursa neden kazanamasın? Ankaragücü, Galatasaray'ı yener.

Ama büyük ihtimalle satılmış bir maç olacağı için kazanır tabii. Sen de bu kadar emin konuşuyorsun, biliyorsun yani takımının ne olduğunu.

Boş boş algı yapma topunu oyna şampiyon ol. 20 tane penaltı atmışssın 36 tane maçının 9 tanesini 85.dakikadan sonra şansla kazanmışsın. Boş yapma tekrar "topunu oyna"

Boş boş algı yapma topunu oyna şampiyon ol. 20 tane penaltı atmışssın 36 tane maçının 9 tanesini 85.dakikadan sonra şansla kazanmışsın. Boş yapma tekrar "topunu oyna"
Bu "boş yapma" tarzı laflar, ani yükselmeler suçluluk psikolojisi. Sen de biliyorsun ne olduğunu, neyi desteklediğini.

Ligi bitirtmeyiz diyen bir takımı destekleyen çocuğa ne anlatıyorsam...

Bu "boş yapma" tarzı laflar, ani yükselmeler suçluluk psikolojisi. Sen de biliyorsun ne olduğunu, neyi desteklediğini.

Ligi bitirtmeyiz diyen bir takımı destekleyen çocuğa ne anlatıyorsam...

Ani yükselmelerim suçluluk psikolojisinin değil karşımda adam gibi konuşamayan 10 yıldır her şampiyon olamadığında ay hakemcikler yardım etti ay Galatasaray kollanıyor ay ay diyen bir fenerli olduğu içindir. Siz masayı bulmaya çalışın abisi biz 30 Mayıs'ta bir kupayı daha müzeye koymak için gideceğiz. İnsanda azıcık utanma olur ya. İstanbulspora 2-0 öne geçip 3-3 kalıyorsun ligden düşen Giresun sporu 2 maçtır yenemiyosun. Ezeli rakibin Galatasaray'a evinde 3-0 yeniliyorsun. Beşiktaşa kendi evinde 2-0 öne geçecekken 10 kişiden 4 gol yiyip 4-2 yenilip rezil rüsva kulüp imajınıza tam gaz devam ediyorsun. Tüm ligler çapında en çok penaltı kullanan takımsın. O kadar şanslısın ki 9 tane maçını 85.dakikadan sonra attığın goller sayesinde tam 9 maçtan şans eseri 3 puan çıkarıyorsun. Bu kadar "rezillik" "kepazelik" içerisinde hala rakibinize alttan alttan laf sokup Galatasaray'ı kolluyorlar, masa başı işleri dönüyor diyebilecek kadar aciz iğrenç taraftlarsınız. Size sadece yazık denebilir. Siz bu kafayla bir 10 yıl daha şampiyon olamazsınız. Yat uyu hadi kardeşim geç oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ani yükselmelerim suçluluk psikolojisinin değil karşımda adam gibi konuşamayan 10 yıldır her şampiyon olamadığında ay hakemcikler yardım etti ay Galatasaray kollanıyor ay ay diyen bir fenerli olduğu içindir. Siz masayı bulmaya çalışın abisi biz 30 Mayıs'ta bir kupayı daha müzeye koymak için gideceğiz. İnsanda azıcık utanma olur ya. İstanbulspora 2-0 öne geçip 3-3 kalıyorsun ligden düşen Giresun sporu 2 maçtır yenemiyosun. Ezeli rakibin Galatasaray'a evinde 3-0 yeniliyorsun. Beşiktaşa kendi evinde 2-0 öne geçecekken 10 kişiden 4 gol yiyip 4-2 yenilip rezil rüsva kulüp imajınıza tam gaz devam ediyorsun. Tüm ligler çapında en çok penaltı kullanan takımsın. O kadar şanslısın ki 9 tane maçını 85.dakikadan sonra attığın goller sayesinde tam 9 maçtan şans eseri 3 puan çıkarıyorsun. Bu kadar "rezillik" "kepazelik" içerisinde hala rakibinize alttan alttan laf sokup Galatasaray'ı kolluyorlar, masa başı işleri dönüyor diyebilecek kadar aciz iğrenç taraftlarsınız. Size sadece yazık denebilir. Siz bu kafayla bir 10 yıl daha şampiyon olamazsınız. Yat uyu hadi kardeşim geç oldu :)
"Ay galatasaray kollanıyor." dediğim bir cümlemi alıntılarsan dediğini haklı bulabilirim fakat bu tamamen senin beyninin algısı, gerçekler sürekli söylendiği için artık beyninde kalıplaşmış ve biri hemen eleştiri yapsa, aleyhine bir şey söylese hemen bu kimliğine bürünüp parlıyorsun.

Yenilgi aldığımız maçlara karşı söylediğim bir şey yok, evinde Giresunspor'a yenilmiş, Kayserispor'a yenilmiş, bizim dörtlediğimiz Konyaspor'a yenilmiş bir de galatasaray var.

İnan ki bu işler bir galibiyet, bir mağlubiyet ya da senin kafanla "Ankaragücü kötü oynuyor yeaw, galatasaray ezer geçer yeaw." mantığıyla işleseydi kupa her sene Fenerbahçe'nin olurdu otomatik olarak. Mesela Moldova'nın Sheriff takımı Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid gibi bir devi yenemezdi, değil mi güzel kardeşim?

Fenerbahçe bunun örneğini maçlarında yaşıyor iken, herkes Fenerbahçe kazanır diyorken kişisel hatalarından, rakibin iyi oynamasından veya büyük bir çoğunlukla hakem hatalarından dolayı maçı kaybedebiliyor. Peki ya konu galatasaray olunca, neden senin gibi herkes galatasaray yener diyor? Çünkü biliyorsunuz ki, konu galatasaray olunca sizi üzmezler.

Şimdi "galatasaray çok iyi takım" diye bir savunma yapmaman için söylüyorum ki koskoca dünya devi Real Madrid taraftarları, Manchester City taraftarları bile rakipleriyle oynarken böyle bir algıya kapılmamışken galatasaray mı kapılacak?

galatasaray'ın son haftalarda rezalet futbolu, hakemler desteğiyle verilen penaltılarla (bkz: sapık icardinin son haftalarda 45+8196'larda attığı penaltılar) bastırılarak galibiyete çeviriliyor. Bir galatasaraylı olarak fark etmediysen söyleyeyim, maalesef durum bu.

galatasaray'ı severim, Fenerbahçe için iyi bir rakip, dişli bir rakip, Türkiye'nin iyi takımlarından. Senin takımın için iyi dileklerim olur. Ama her şey bu kadar barizken insan biraz sağduyuya ihtiyaç duyuyor.

Ayrıca "yat uyu kardeşim geç oldu" tarzı cümlelerle kendini yorma çünkü hiçbirine sandığın gibi alınmıyorum. Bir daha uyarmam, yorul ya da yorulma. Bilgin olsun.

Senin beyinsel problemlerin mi var kardeşim ? "Ama büyük ihtimalle satılmış bir maç olacağı için kazanır tabi.."Satılmıştır o maç büyük ihtimalle kazanır demek Galatasaray kollanıyor demektir zaten.

Bence sen galatasaray camiasını kirleten ve yanlış tanıtan bir taraftarsın. Toksikliğin mide bulandırıcı. Bu mesajını hiç kale almadım, direkt raporladım.

Şimdi gerçekten bunu yaptın mı sen ? Rezil kepaze aldığınız sonuçlara reaksiyon olarak, olsun sen öyle diyosunda GSDE kayseriye konyaya yenildi mi dedin gerçekten ? Tekrar tekrar yazık size demekten başka hiçbirşey gelmiyor içimden :)

Bunun bir reaksiyon değil, futbolda her şeyin olabileceğini anlatmak için söylediğimi anlamayacak bir beynin, benim beynime laf atması kadar absürt bir hayatta yaşıyoruz.

He arkadaşım, öyle öyle.

Son 20 yılın içeriğine bakarsan Şampiyonluk yolunda ilerleyen bir Galatasaray'ın final maçlarında asla ve asla hata yapmadığını görürsün.Bukadar motive bir takım varken Ankaragücü yener diyen bir adam totem yapıyodur yada bunun olması için kalpten dua ediyodur futbol cahilidir.Aynı senin önceki konu altlarına yazmış olduğun totemler gibi inşallah İstanbulspor 1-0 veya 2-1 kazanır dediklerin gibi.Şampiyonlar ligi örneğin tamamen saçmalıktan ibarettir.Galatasaray zamanında Real Madridi 3-2 yenmiştir.Ama genele vurduğun zaman çoğu maçtada 6 yemiştir.Sheriff Real Madridi yenmiştir ama 10 kere daha maç yapsalar 1 kere zor yener.Ben herzaman demişimdir son aylardan beridir hep bir totemlerle hadi hayırlısılarla yaşıyorsunuz hayallerle yaşayanı gerçeklerle s**verler.

Youtube'den "Sen Ne Anlatıyon Be Abla" adlı videoyu açarsan, bu yazdığın şeye cevabım budur. Senin seviyene inmem gerekiyorsa böyle cevaplar vermek sağlıklı olacaktır.

Herkesin fenerbahçe kazanır dediği yok valla.Siz 10 yıldır loser bir kulüpsünüz yaşamadığınız rezillik kepazelik kalmadığı için Giresunspor'a 1-1 kalmanız İstanbulspor'a 2-0dan 3-3 yapmanız çokta sürpriz

Maç günleri galatasaray'ı destekleyen kız kombini gibisin. Ben de her takımı takip etmem falan da, galatasaraylıların bile öne geçeceğiz diye inim inim titrediği, bunu her yerde paylaştıkları bir mecrada senin "korkmadık" dermişcesine konuşman sadece bir komedi. Altınıza s*çtınız, sen de sıvıyorsun.

sayılacak neticeler değil bence :)Büyük çoğunlukla hakem hatası diyorsun hala ve hala ağlıyorsun.Beşiktaşa 4-2 yenildin hakem yüzünden mi ? Galatasaraydan 3 yedin hakem yüzünden mi ? İstanbulspor'dan 3 yedin hakem yüzünden mi ? 3 tane penaltı falan mı çaldı ben görmedimde ? Artık ağlamayı bırakın be kardeşim.

Son kez bir açıklama yapacağım. Jorge Jesus'u severim ve teknik direktör olarak severim. Hataları ve gerçekleri konuşmaktanda senin gibi kaçınmam, sırf Fenerbahçeliyim diye hatalarımızı esirgemem. Sen objektif bir insan değilsin, galatasaray bugün her türlü iğrençliği yaparken onu destekliyorsun zaten orasını anladık.

Jorge Jesus'un dünya kupasından önce ki performansı, Fenerbahçe''nin performansı sen dahil bütün galatasaraylıların gözünü eminim ki korkutmuştur. Daha sonrasında medya algısının transfer haberleriyle beraber Jesus'un artık bir tatmin olması için mi, bir şeyler denediği için mi bilemem fakat üçlü savunmayla beraber çıktığı derbi maçlarını kaybetti. Bununla beraber takıma yeni gelen oyuncuların beklenen performansı verememesi de derbi maçlarında hezeyana neden oldu. Kadro yapılanmanız nedeniyle bir tık daha üstün durumdasınız ve bunun karşılığını aldınız. Dua etmelisin ki gelen oyuncuların birkaçı kötü performans sergilemedi.

İcardinin 45+da haksız yere kazandığı birtane kesit at ben senden burda özür dileyeceğim.Ulan bunları konuşacağına Ankaragücü Fenerbahçe maçında 90+da İrfanın aldığı penaltıyı konuşsana.

Geç oldu abisi hadi yat uyu

Fenerbahçe'nin kazandığı penaltılara laf ederken ve oyunun parçası olarak görmezken, sapık icardi'nin penaltısını ölümüne savunmak ancak fanatik bir galatasaraylının işi olabilirdi. Bence taraftarlığını yaptığın için galatasaray camiasından özür dilemelisin.

Daha fazla yazmayacağım, iyi geceler uykusuz çocuk.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı