Galatasaray Üniversitesi mi yoksa MIT mı?

Bluepr

Hectopat
Daha fazla  
Mühendislik bölümü için önerilerinizi alıyorum arkadaşlar. Sözel veya hukuk gibi bölümler için değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mühendislik bölümü için önerilerinizi alıyorum arkadaşlar. Sözel veya hukuk gibi bölümler için değil.
Massachussets Instuty of Technologies'den bahsediyorsan kesinlikle gitmelisin. Galatasaray Üniversitesi'nden mezun olup asgari ücretin bir tık üstü ücretlere çalışacağına; MIT'de okuyup herkesin isteyebileceği bir eleman olmak bence çok daha güzel.

Daha sınavı kazanmadım hocam fakat kendime hedef belirlemem gerekiyor az zaman kaldı.

Ne zaman kazandınız hocam sınavı?

Mazsachussets ınstuty of technologies'den bahsediyorsan kesinlikle gitmelisin. Galatasaray Üniversitesi'nden mezun olup asgari ücretin bir tık üstü ücretlere çalışacağına; MİT'de okuyup herkesin isteyebileceği bir eleman olmak bence çok daha güzel.

Peki hocam nasıl bir çalışma sistemi yapmalıyım oraya gidebilmek için? Bu arada Galatasaray'ı çok sevidiğimden gitmeyi düşündüm gsü ye birazcık.

Daha sınavı kazanmadım hocam fakat kendime hedef belirlemem gerekiyor az zaman kaldı.

Peki hocam nasıl bir çalışma sistemi yapmalıyım oraya gidebilmek için? Bu arada Galatasaray'ı çok sevidiğimden gitmeyi düşündüm gsü ye birazcık.

Çalışma sistemini çoktan belirlemiş olmanız gerekmiyor mu?

Hocam en kararlı Galatasaraylı bile MIT'yi tercih eder bu karşılaştırmada. Ayrıca Galatasaray üniversitesini 4. veya 5. tercihiniz olarak görün. Çünkü puan seviyeniz çok yüksek ise zaten ABD üniversitelerine çok rahat girersiniz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı