Galatasaray'ın Türkiye kupasında elenmesi

Iıı belki Türk takımlarının maçıdır ve Türk kupasıdır. Bu da bir ihtimal değil mi :)?
Değil. Tek eğlencesi tuttuğu takımın rakibinin maçlarını kaybetmesini bekleyen, kaybedince de rakip takımların taraftarlarına sataşarak kendisini eğlendiren bir loserın tekisin. Türk takımı veyahut Türk kupası falan fasa fiso yani.

Sorun değil. Ben bu ülkeye gelenleri yıldız futbolcu olarak değerlendirmiyorum da boşa giden para olarak görüyorum. Adam yıldız olsa Türkiye ligine mi gelir? Kariyerleri çöküşe geçiyor, son bir vurgun için Türkiye'ye geliyorlar. Bizim takımlar da sever zaten nerde bir çöp görseler kapış kapış ederler hemen.
Buna kesinlikle katılıyorum. Süper lige hiç bir zaman ''Yıldız'' futbolcu gelmez. Zamanında yıldız olan, çöküşe geçmiş veya yaşlanmış futbolcu gelir.

Değil. Tek eğlencesi tuttuğu takımın rakibinin maçlarını kaybetmesini bekleyen, kaybedince de rakip takımların taraftarlarına sataşarak kendisini eğlendiren bir loserın tekisin. Türk takımı veyahut Türk kupası falan fasa fiso yani.
Takım tuttuğumu belli eden bir yazı paylaştığımı hatırlamıyorum. Dakikalardır bütün Türk takımlarını eleştiriyorum ve sen sırf eleştirdiklerim arasında senin takımın da var diye katlanamıyorsun. Kabul et. Yani Fenerbahçeli olup Galatasaray'ın yenilmesini zevkle beklemiyorum. Bu durumda da loser sen oluyorsun sanırım :).

Buna kesinlikle katılıyorum. Süper Lig'e hiçbir zaman "yıldız" futbolcu gelmez. Zamanında yıldız olan, çöküşe geçmiş veya yaşlanmış futbolcu gelir.

Ah hocam ah, hak ediyoruz bunları. Baksana dzeko 39 yaşına dayanmış yeni geliyor, Zaha, Ziyech bilmem kaç yaşına dayanmış yeni geliyor. İşin garip tarafı da bu transferleri hep sevinçle karşılıyor taraftar topluluklarımız. Gidip 20 yaşında gencecik oyuncuyu satıp hemen atlıyolar keklik gibi 40 yaşına gelmiş futbolculara.

Takım tuttuğumu belli eden bir yazı paylaştığımı hatırlamıyorum. Dakikalardır bütün Türk takımlarını eleştiriyorum ve sen sırf eleştirdiklerim arasında senin takımın da var diye katlanamıyorsun. Kabul et. Yani Fenerbahçeli olup Galatasaray'ın yenilmesini zevkle beklemiyorum. Bu durumda da loser sen oluyorsun sanırım
Zevkle beklemeyen insan gelipte nasıl ezdiler sizi ehehe diye konuya yorum yapmaz onu bir geç sen ilk önce. Bir ikincisi de hangi takımlı olduğun az çok belli, süt kupasında başarılar. Başkanınızın birkaç sene önce süt kupası dediği turnuvada rakipleri elendi diye zil takıp oynayacak seviyeye düşmeniz bayağı acınası.

Zevkle beklemeyen insan gelipte nasıl ezdiler sizi ehehe diye konuya yorum yapmaz onu bir geç sen ilk önce. Bir ikincisi de hangi takımlı olduğun az çok belli, süt kupasında başarılar. Başkanınızın birkaç sene önce süt kupası dediği turnuvada rakipleri elendi diye zil takıp oynayacak seviyeye düşmeniz bayağı acınası.
Fenerbahçe'yi de ezdiler Galatasaray'ı da. Helal olsun Anadolu takımlarına. Aynı şekil Beşiktaş'ın da fark yemediği Anadolu kulübü kalmadı. Trabzonspor zaten bunlarla yarışacak seviyede bile değil. Anlayacağın hepsi birbirinden berbat. Anlayabiliyor musun dediklerimi. Oku tekrar anlamaya çalış. Başaracağına inanıyorum bu sefer.

Fenerbahçe'yi de ezdiler Galatasaray'ı da. Helal olsun Anadolu takımlarına. Aynı şekil Beşiktaş'ın da fark yemediği Anadolu kulübü kalmadı. Trabzonspor zaten bunlarla yarışacak seviyede bile değil. Anlayacağın hepsi birbirinden berbat. Anlayabiliyor musun dediklerimi. Oku tekrar anlamaya çalış. Başaracağına inanıyorum bu sefer.
İyi, en azından fark yediğinizi kabul edebiliyorsun.

İyi, en azından fark yediğinizi kabul edebiliyorsun.

Hala fark yediğiniz diyor. Cidden bizim ülkede futbol gelişmez bu kafa yapısıyla. Adama takım tutmuyorum deyip hepsini eleştirdiğimi açık açık söylüyorum. Adam hala beni Fenerbahçe'li olmakla suçluyor :)

Keşke böyle avutmasanız kendinizi. Adamlar ankaragücü'nün Fenerbahçe'yi ezdiği gibi sizi ezdi :D.

Bak burada Galatasaray'ı ezdi mi yazıyor Fenerbahçe'yi ezdiği gibi sizi de ezdi mi yazıyor.

Maça çıktığımız kadrodan haberiniz var mı? ZTK maçına değil de halı saha maçına çıkıyoruz sanki.
Beşiktaş derbisi öncesi önemli oyuncuların tamamını riske etmemek gerekirdi. Evinde Fenerbahçe’yi yenemezlerse Beşiktaş maçına şampiyonluğu bırakmış olurlar. Bu kadro da Karagümrük’ü yenemeyecek kadro değildi.

Geri
Yukarı