Galax 4060 ekran kartı görüntü vermiyor

Itamyl

Decapat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Selamlar, Galax 4060 aldım ancak görüntü vermiyor kartın ışıkları yanıyor Gaming gen üzerinden almıştım. Başka ekran kartı ile çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biosa giriliyorsa anakart BİOS güncelleyin. Biosa giremiyorsanız bios pilini çıkartıp 5 6 saniye sonra tekrar takıp açmayı deneyin.

Biosa giriliyorsa anakart BİOS güncelleyin. Biosa giremiyorsanız bios pilini çıkartıp 5 6 saniye sonra tekrar takıp açmayı deneyin.
Başka kart ile pc kullandım bios son sürüm. Eski kart ise nvidianın eski kartlarından.

Başka kart ile pc kullandım bios son sürüm. Eski kart ise nvidianın eski kartlarından.
Eski nvidia sürücüsü var onunla alakalı olabilir mi? Baya eski hem de.

Yeni ekran kartı ilk görüntü alacağı zaman biraz geç açılabiliyor bunu göz önünde bulundurun. Kasayı tek RAM üzerinden çalışıtırın ilk etapta görüntü gelirse PC'yi kapatıp diğer RAM'leri takarsınız

Yeni ekran kartı ilk görüntü alacağı zaman biraz geç açılabiliyor bunu göz önünde bulundurun. Kasayı tek RAM üzerinden çalışıtırın ilk etapta görüntü gelirse PC'yi kapatıp diğer RAM'leri takarsınız
10 dakika bekledim olmadı sorun şu ki anakart da vga ışığı yanmıyor yani ekran kartı çalışıyor muhtemelen ürün arızalı teknik servise ulaşayım. Ramları çıkarıp taktım onlada olmadı.

Ekran kartının güç bağlantısını yapıyor musunuz?
Evet kablolarda bir sorun olsa fanları ve ışıkları yanmaz. Hdmi dp denedim olmadı. Teknik servis bize gönderin bakalım dediler ancak bu ürünleri neden test etmeden satıyorlar anlamıyorum gerçekten.

gaming gen üzerinden almıştım bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı