Galaxy A34 satılıp Realme 11 Pro alınır mı?

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda A34 kullanıyorum ama kullandığım telefondan sıkıldım. Alalı 7-8 ay oldu ve aklımda telefonumu satıp üzerine biraz daha koyup Realme 11 Pro almak var.
Sizce bu model yükseltmeden ziyade değişim için iyi mi olur yoksa tamamen model düşürme mi olur?

Böyle bir geçişte; ekran, hızlı şarj, wifi 6 yönünden avantaj olur. Buna karşılık; suya toza dayanıklılık, güncelleme garantisinden feragat edilmesi gerekir. İşlemcileri benzer güçte.

Bende de A34 var ve aynı şekilde satıp POCO F4, Redmi K60 ya da Qualcomm Gen 2 işlemcili başka bir telefon alasım var. MTK, Exynos işlemcili cihazlarda Yuzu çalışmıyor diye sırf. Yoksa güzel cihaz.

Böyle bir geçişte; ekran, hızlı şarj, wifi 6 yönünden avantaj olur. Buna karşılık; suya toza dayanıklılık, güncelleme garantisinden feragat edilmesi gerekir. İşlemcileri benzer güçte.
Bu özellikleri için de ekstra 4,5-5k tl verilebilir mi onu düşünüyorum.
Mağazalarda bu fiyattı dün, değişiklik arıyorsanız Nothing Phone bakılabilir, Realme 11 Pro'nun bana göre A34'e göre en muazzam farkı ekran, telefonu aldığınızda özellikle A34 ile kıyasla sanki bir amiral gemisi cihazmış izlenimi veriyor.
Nothing Phone 2 çıkmışken 1 almam hocam sanırım.
Evet dediğiniz gibi A34'ün ekranı beni çok üzüyor sanki Samsung kullanmıyormuşum gibi bir izlenim verdiriyor, benim için en büyük değiştirme isteğimin sebebi o.
Bende de A34 var ve aynı şekilde satıp POCO F4 ya da Qualcomm işlemcili başka bir telefon alasım var. MTK, Exynos işlemcili cihazlarda Yuzu çalışmıyor diye sırf. Yoksa güzel cihaz.
Yuzu için bir düşüncem yok hocam zaten hali hazırda Switch cihazım var.
F4'e baktım ama yıl olarak eski bir cihaz gibi geldi bu yıl sonuna kalmadan cihaz desteği kesilir gibi geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı