Galaxy A34 vs iPhone X

Hangisi sizce? İkisi de aynı para o yönden sıkıntı yok benim için. iPhone X'in son güncellemesi 2024 yılında olacak fakat ben de iPhone 7Plus var hala taş gibi çalışıyor ona takılmamak lazım. Kamera performansına bakınca sanki iPhone gece çekiminde öne geçiyor o zaman onu mu tercih edeyim?
İlla ki iPhone alacaksan o bütçede SE2020 al geç.

İlla ki iPhone alacaksan o bütçede SE2020 al geç.
İphone X'e para vermeyeceğim. Galaxy A34'e 5281 TL vermiş olacağım toplam vergi indirimiyle birlikte. İphone X daha iyiyse A34'ü iade edeceğim. İkisinin de artıları ve eksileri var. A34 kamera konusunda geri kalıyor galiba.

Maalesef katılıyorum. Biraz daha iyi kamerası olmasını beklerdim fazla yapay. Güneş ışığında doğal olarak fena işler yapmıyor. Belki güncellemeler ile daha iyi olur. Gcam kurmayı da denemek lazım.
Gcam kurup akşam güneş ışığı yokken test edip buraya atabilir misiniz birkaç fotoğraf?

iPhone X'deki 1/3" sensor once gunduz isik alsin. A34 daha iyi bir model.

Samsung'da da Sony'nin giriş seviyesi bir sensör kullanılmış hocam.

iPhone X'e para vermeyeceğim. Galaxy A34'e 5281 TL vermiş olacağım toplam vergi indirimiyle birlikte. iPhone X daha iyiyse A34'ü iade edeceğim. İkisinin de artıları ve eksileri var. A34 kamera konusunda geri kalıyor galiba.

GCAM kurup akşam güneş ışığı yokken test edip buraya atabilir misiniz birkaç fotoğraf?

Samsung'da da Sony'nin giriş seviyesi bir sensör kullanılmış hocam.

GCAM denedim ama kuramadım. Rootlamak gerekiyor sanırım. Ama şunu söyleyeyim benim eski telefonum Xiaomi Mi A3 daha iyiydi diyebilirim. A34'ün bu kadar kötü olacağı aklıma gelmezdi. Çünkü A24 ve M34 almayı düşünürken çok iyi olmayabilir keşke A34 alabilsem en azından. Bellir bir kalite sunar, kendi telefonumdan kötü olmaz en azından dedim ama hiç de memnun edici değil. Yapay zeka ile işi halletmeye çalışıyor, bir miktar da yapıyor gibi ama ayrıntılar falan yok resimde. Blurlu bir resim. Gündüz çok ışık almayan ev ortamında bile çok vasat. Işık iyiyken ise zaten çoğu telefondan daha iyi değil. Standarttır en fazla. Kamera açısından A34 tam bir hayal kırıklığı.

GCAM denedim ama kuramadım. Rootlamak gerekiyor sanırım. Ama şunu söyleyeyim benim eski telefonum Xiaomi Mi A3 daha iyiydi diyebilirim. A34'ün bu kadar kötü olacağı aklıma gelmezdi. Çünkü A24 ve M34 almayı düşünürken çok iyi olmayabilir keşke A34 alabilsem en azından. Bellir bir kalite sunar, kendi telefonumdan kötü olmaz en azından dedim ama hiç de memnun edici değil. Yapay zeka ile işi halletmeye çalışıyor, bir miktar da yapıyor gibi ama ayrıntılar falan yok resimde. Blurlu bir resim. Gündüz çok ışık almayan ev ortamında bile çok vasat. Işık iyiyken ise zaten çoğu telefondan daha iyi değil. Standarttır en fazla. Kamera açısından A34 tam bir hayal kırıklığı.

Hocam şu şekil ayar yapmayı dener misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İllaki iPhone alacaksan o bütçede SE2020 al geç.

iPhone X bedavaya gelecek aslında. Ablam yeni telefon alınca boşta kalacak. Samsung Galaxy A34'ü vergi indirimi var diye aldım hem de başka vergi indirimiyle alabileceğim güzel cihaz bulamam diye.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı