Xiaomi Note 13 vs Galaxy A34 vs Yenilenmiş iPhone X

Bütçe
12000 civarı

alper.gulc

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EKRAN KARTI | ASUS DUAL RX6500 XT 4GB ANAKART | ASUS A320M-A PRO İŞLEMCİ | AMD RYZEN 5 5600G RAM | CORSAIR VENGEANCE LPX 3200MHZ DDR4 2X8GB PSU | CONCORD C-881 550W DEPOLAMA | SANDİSK PLUS 240GB 530MB-440MB/S SATA 3 2.5" SSD - SEAGATE 2TB BARRACUDA 3.5" 256MB 7200
Öncelikle merhaba, ben yeni bir telefon alacağım ve 3 tane telefon buldum. Sizce hangisini almalıyım?
Xiaomi Note 13.
Samsung Galaxy a34.
Yenilenmiş iPhone X
Bütçe 12.000 TL civarı.

Yenilenmiş iPhone al derdim ama bütçe 12K ise Samsung al. iPhone 12K yenilenmiş de olsa 11'den düşük IPhone'lar bir halta yaramaz.

Galaxy A34, hocam iPhone X kelepir olmadığı sürece çok da tercih edilmemesi gereken bir cihaz günümüzde.
Telefondan çok oyun oynamıyorum daha çok Instagram gibi uygulamaları kullanıyorum.

Telefondan çok oyun oynamıyorum daha çok Instagram gibi uygulamaları kullanıyorum.

iPhone X kötü olmayan bir arka kameraya sahip olsa da günümüz için iyi olmayan bir ön kameraya sahip, ek olarak yazılım desteği konusunda soru işareti bir cihaz, işlemcisi keza güçlü denemez, kronik bir ekranda yeşil çizgi sorunu var ve yenilenmiş bir cihaz. iPhone 11 deseniz direk iPhone derdim. A34 tasarım olarak aralarında en kötü cihaz olsa da paket halinde sundukları ile en uzun ömürlü model.

iPhone X kötü olmayan bir arka kameraya sahip olsa da günümüz için iyi olmayan bir ön kameraya sahip, ek olarak yazılım desteği konusunda soru işareti bir cihaz, işlemcisi keza güçlü denemek, kronik bir ekranda yeşil çizgi sorunu var ve yenilenmiş bir cihaz. iPhone 11 deseniz direk iPhone derdim. A34 tasarım olarak aralarında en kötü cihaz olsa da paket halinde sundukları ile en uzun ömürlü model.
Teşekkür ederim A34 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı