Galaxy Buds 2 Pro'da Deezer ve YouTube'dan müzik dinlerken fark olmuyor

Mete Doru

Hectopat
Merhaba arkadaşlar aktif olarak YouTube Premium kullancisiyim ve müzikleri de YouTube Music'den dinliyorum. Fakat ben Galaxy Buds 2 Pro kullanıyorum Hi-Fi desteği olan bir kulaklık. Dün Deezer de Hi-Fi denemek için üyelik aldım ve denedim fakat ben bir farklılık sezmedim acaba benim sandığım gibi fark yaratacak kadar fark mı yok yoksa ayar falan mi yapmak lazım? Görsel ekledim daha iyi anlamanız için şimdiden teşekkürler. Şarkının görselinde Hi-Fi yazıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240510_153136_Deezer.jpg
    Screenshot_20240510_153136_Deezer.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20240510_035135_Deezer.jpg
    Screenshot_20240510_035135_Deezer.jpg
    236,8 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung seamless codec açık mı? Dinlediğin müziğe göre de değişir ben liberty 4 kullanıyorum (benzer bir cihaz) aradaki fark belli oluyor.

Yazım hatasından 1 gün ceza yedim hocam kusura bakmayın :). Sesi işlemek için bir kod bütünü olarak düşün ne kadar iyi codec seçersen ses o kadar detaylı işlenir ve kaliteli olur. Bu videoda gösteriyor nasıl yapıldığını:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazım hatasından 1 gün ceza yedim hocam kusura bakmayın :). Sesi işlemek için bir kod bütünü olarak düşün ne kadar iyi codec seçersen ses o kadar detaylı işlenir ve kaliteli olur. Bu videoda gösteriyor nasıl yapıldığını:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam zaten anladığım kadarıyla SSC en kalitelisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı