Çözüldü Galaxy J2 Android 5.1.1 Play Store'da sunucu hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Samsung Galaxy J2'min şifresini unuttuğum için sıfırladım ve şu an Google Play Store'a girince sunucu hatası veriyor. Önbelleği ve verileri temizledim ancak olmadı. Önceden sıfırlayınca önce Play Store eski görünümünü alır ve açılmazdı. Sonradan kendiliğinden güncellenir ve sorunsuz çalışırdı ancak durum şu an böyle değil. Android sürümü 5.1.1 Lollipop. Sorunun çözümü nedir?

Şuan wp biraz kasıyor ama uzun zamandır fazla mesaj gelmiş olabileceğinden dolayı olabilir. Bekliyorum.

@yemoştrrrr Hocam kasma sorunu düzeldi ama ben bu whatsapp'dan gelen emdyaları sd karta nasıl aktaracağım? Veya herhangi bir fotoğrafı nasıl aktaracağım? Malum 8 gb hafıza var ve yüzde 60'uı zaten kullanılıor. Yer yok yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı