Galaxy S23 FE alınmalı mı?

Bütçe
25000₺ ve altı

Emanuel Lausre

Centipat
Xiaomi Note 11 Pro kullanıyorum açıkçası memnun değilim. Ayrıca bir daha Xiaomi kullanmayı düşünmüyorum. Genel olarak sosyal medyada dolanıyorum. Instagram vs. uygulamalar. Biraz araştırdım ve S23 FE modelini buldum. Bunu 2 ay sonra alacağım gibi büyük ihtimalle. Sizce S23 FE alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Iki ay sonra fiyatlar nasıl olur bilmiyorum fakat fiyatları yakın olursa ikinci el S23 de alabilirsiniz. Ikinci el olmaz diyorsanız S22 de bir seçenek.

Ben telefon tercihimi mümkün olduğunca Snapdragon işlemcili modellerden yapıyorum, genel performansları daha optimize ve akıcı oluyor. Ben olsam tercihimi S22 yönünde yapardım eğer S23'e param yetmiyorsa.

Xiaomi Note 11 Pro kullanıyorum açıkçası memnun değilim. Ayrıca bir daha Xiaomi kullanmayı düşünmüyorum. Genel olarak sosyal medyada dolanıyorum. Instagram vs. uygulamalar. Biraz araştırdım ve S23 FE modelini buldum. Bunu 2 ay sonra alacağım gibi büyük ihtimalle. Sizce S23 FE alınır mı?

Hocam alınır telefon fakat bir şey merak ettim Xiaomi markasından neden hoşlanmadınız.

Ben telefon tercihimi mümkün olduğunca Snapdragon işlemcili modellerden yapıyorum, genel performansları daha optimize ve akıcı oluyor. Ben olsam tercihimi S22 yönünde yapardım eğer S23'e param yetmiyorsa.

S23 FE'nin işlemcisinde sıkıntı yok, güzel üretildi bu sefer.

Hocam alınır telefon fakat bir şey merak ettim Xiaomi markasından neden hoşlanmadınız.

Telefon cepte durmayla bile ısınıyor ısındığı zamanda kasma yaşanıyor. Instagram'da bile ısındığı zaman donma yaşanıyor.

S23 FE'nin işlemcisinde sıkıntı yok, güzel üretildi bu sefer.

Hocam bir sorum olacak telefon fazla ısınma yapıyor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı