Elektronik Galaxy Tab S6 Lite 2022 128 GB 7759 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Samsung'un eğitim indirim programı ile 7759 TL'ye denk geliyor. Aşağıda bıraktığım linkten indirim programına başvurabilirsiniz. Ayrıca devletin tabletlerde uyguladığı %16 vergi indirimine de başvurursanız toplamda 6500 TL civarına denk geliyor, bence çok iyi bir fiyat. Özellikle üniversite öğrencileri için içinden kalem çıkan ve bu fiyat bandındaki tek ürün.

1699437760781.png

Samsung'un eğitim indirim programı ile 7759 TL'ye denk geliyor. Aşağıda bıraktığım linkten indirim programına başvurabilirsiniz. Ayrıca devletin tabletlerde uyguladığı %16 vergi indirimine de başvurursanız toplamda 6500 TL civarına denk geliyor, bence çok iyi bir fiyat. Özellikle üniversite öğrencileri için içinden kalem çıkan ve bu fiyat bandındaki tek ürün.

Eki Görüntüle 2007088
%16 tablet indirimine nereden başvuruyoruz ben bu cihazı alalı 1 ay falan oldu halen katılabiliyor muyum?

Ben 5 yıldır kullanıyorum. Bırak not tutmayı şu ana kadar açamadığım bir oyun yoktu. Diablo immortalda en yüksek ayarlarda sabit 30FPS alıyordum. Ama Fortnite için aynı şeyi söyleyemem çünkü oyun resmen açılmıyordu. Ama alınır mı? Evet alınır.
Bu arada sorusu olan sorabilir tablet ile ilgili.

Zaten bu tablet oyun değil not tutma tableti.

Ben 5 yıldır kullanıyorum. Bırak not tutmayı şu ana kadar açamadığım bir oyun yoktu. Diablo immortalda en yüksek ayarlarda sabit 30FPS alıyordum. Ama Fortnite için aynı şeyi söyleyemem çünkü oyun resmen açılmıyordu. Ama alınır mı? Evet alınır.
Bu arada sorusu olan sorabilir tablet ile ilgili.

Zaten bu tablet oyun değil not tutma tableti.
Hocam 3 yıl önce çıkan tableti 5 yıldır nasıl kullanıyorsunuz? Samsung test için size mi yolluyor cihazı ? 🤣
Bu arada S6 Lite'ın 2 versiyonu var. Birisi 2020'de çıkan Exynos 9611 işlemcili. Diğeri de 732G işlemcili olan 2022'de çıkan cihaz.

Geri
Yukarı