Galaxy Watch 4 Classic sensörleri bozuk olabilir mi?

123abc

Hectopat
Merhaba herkese iyi sosyaller. Benim sorum şu olacak Watch 4 classic olan modeli 6 aya yakın süredir kullanıyorum ve ölçümleri çok doğru değil oysaki alırken vücut kompozisyonunda %98 doğruluk oranı olduğu söyleniyordu ama 2 kez art arda ölçüm yaptığımda %2'den daha büyük sapmalar olabiliyor. Aynı şey adım ve nabızda da geçerli. Bugün tencere karıştırırken 300 400 adım kadar fazla saymış (konum açık). Nabızda ise 89 olan ölçüm 10 saniye sonra 160 oluyor. Tamam saatin arayüzü, tasarımı, malzeme kalitesi kesinlikle Samsung kalitesini hissettiriyor (fanboy değilim). Her ne kadar ölçümler benim için önemsiz olsa dahi zor kazandığım bir parayı verip yanlış ölçtüğünü bilmek berbat bir his (cihaz şu an Samsung'un yolladığı son güncellemede). Huawei kullanan bir arkadaşım bu tarz bir sorunun olmadığını söyledi (bu arada yine olsa yine Samsung alırım animasyon ve akıcılık Huawei'den çok daha iyi ve ayrıca ucuz). Galaxy Watch 4 - 5 kullanıcıları buraya yazabilir mi? Bu cihazda kronik mi yoksa benim sensörlerim mi bozuk? Benim cihazım sorunluysa 1 2 ay içinde servise göndereceğim.

Sıfırlamayı deneyin bence.

Düzelmesi lazım. yoksa servise gitmesi gerekir.

Telefonla alakası yoktur kesinlikle. Kolunda tüy çok mu?

Adım sayınız da telefonu ve saati ayrı sayıyor olabilir bu arada.

Geri
Yukarı