Galaxy Watch 4 EKG ve tansiyon ölçümü açma

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung Galaxy Watch 4 dahili olarak EKG ve tansiyon ölçümü bulundursa da Türkiye'de aktif değil. Bunu açmanın alternatif bir yolu ve yasal olarak ne zaman geleceğine dair ön görülen bir tarih var mı?

Başka bir konuda bu videodaki adımları takip ederek kullanabilenler olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yasal olarak Türkiye'ye ne zaman gelir bilemiyorum. Bu tür şeylerde önce izin alınması gerekiyor sanırım izin alamamış olabilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yasal olarak Türkiye'ye ne zaman gelir bilemiyorum. Bu tür şeylerde önce izin alınması gerekiyor sanırım izin alamamış olabilirler.
Bu sanırım modlu program olarak geliyor. Benim kastettiğim saatin kendi uygulaması üzerinden açabilmek. Konum ve dil ayarları ile oynansa açılabilir mi onu merak ediyorum.

Bu sanırım modlu program olarak geliyor. Benim kastettiğim saatin kendi uygulaması üzerinden açabilmek. Konum ve dil ayarları ile oynansa açılabilir mi onu merak ediyorum.
Bu konuda maalesef bir bilgim yok. Denemekten zarar gelmez diyorum bence deneyin. Dil ve bölge değiştirmenin bir zararı olmaz bence.

Ben bu Video ile açtım, bir problem olmuyor root vs gerektirmiyor.
Screenshot_20220417-044146_Samsung Health Monitor.jpg

Samsung Galaxy Watch 4 dahili olarak EKG ve tansiyon ölçümü bulundursa da Türkiye'de aktif değil. Bunu açmanın alternatif bir yolu ve yasal olarak ne zaman geleceğine dair ön görülen bir tarih var mı?

Samsung'a mail atarak bunu öğrenebilirsiniz. Ayrı olarak bunlara da ROM atıldığını gördüm. ROM atarak açabilirsiniz.
Üstteki arkadaş açmayı başarmış ona da bakabilirsiniz.

Samsung'a mail atarak bunu öğrenebilirsiniz. Ayrı olarak bunlara da ROM atıldığını gördüm. ROM atarak açabilirsiniz.
Üstteki arkadaş açmayı başarmış ona da bakabilirsiniz.
Cevaplar düzgün bir şey söylemiyor. ''Yakında gelecek takipte kalın'' tarzı klasik söz olsun torba dolsun cevapları. ROM atmak bildiğim kadarıyla garantiyi bitiriyor. Cihazın daha 20 aydan fazla garantisi mevcut bildiğim kadarıyla bu sebepten çokta sıcak yaklaşmıyorum.

Cevaplar düzgün bir şey söylemiyor. "Yakında gelecek takipte kalın" tarzı klasik söz olsun torba dolsun cevapları. ROM atmak bildiğim kadarıyla garantiyi bitiriyor. Cihazın daha 20 aydan fazla garantisi mevcut bildiğim kadarıyla bu sebepten çok da sıcak yaklaşmıyorum.

Garantisi varsa bulaşmayın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı