Game of Thrones 8. Sezon

Her şeyi geçtik, son bölümde Ghost'a o muamele olmadı yakışmadı, yazık.
Jon dediğimiz karakter 8. sezonda ne işe yaradı bilmiyorum. Dirilme sebebi neydi? Neden bir çok soruya cevap getirmediler. Savaşta bir işe yaradı mı? Ghost'u savaşta öldürseydiniz ha o savaştan nasıl kurtuldu gerçekten merak ediyorum orası ayrı bu sahne için mi Ghost'u öldürtme diler ya gerçekten senaristler bu sezon tamamen dalgaya almış. :D

Spoiler icerir.

Ben 3. bolumde biraktim. Bu kadar aptalca bir savunma stratejisi olamaz.

Savunma yapiyorsun.

En onde atli.

Arkasinda mancinik.

Arkasinda piyade.

Arkasinda kazilmis siper.

Arkasinda sur.

Boyle dizilis mi olur arkadas 1 tane bilen insan yok mu bu yapimcilar arasinda?

Yetmezmis gibi savunma savasinda tum atli birliklerle hucuma gectiler.

Yarim saat age of empires oynayan 6 yasinda kiz cocugu daha iyi taktisyen olur.

Keşke çıkmasaydı. Dizinin kaliteinin çok altında bir sezon. Ek olarak bölüm sonlarında bölüm açıklaması ve değerlendirmesi yapan kişileri izlemeyin, istemsiz küfür edebilirsiniz.

Bölüm sonunda Dany, Euron'un donanmasının varlığını tamamen unutmuş, ondan dolayı bu pusuya düştü ifadeleri kullanıldı. Siz düşünün yani yapımcılar, senaristler, yönetmen falan nasıl bir kafada.

Bölüm sonunda Dany, Euron'un donanmasının varlığını tamamen unutmuş, ondan dolayı bu pusuya düştü ifadeleri kullanıldı. Siz düşünün yani yapımcılar, senaristler, yönetmen falan nasıl bir kafada.
Zaten Dany'nin DragonStone'ye gitmesin sebebi Euro'nun erzak götürmesini engellemek.
DrgonStone'a bak Kings Landing'in dibi ya sen nasıl öyle savunmasız gidiyorsun?

392261

Arkadaşlar yeni sezonu nerden izliyorsunuz ben baya netten baktım bulamadım yasal olarak sadece Digitürk'de varmış onada bulaşmak istemedim ne oldu ne bitti merak ettim kimse beğenmemiş ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı