Xbox Game Pass Ultimate varken ek alım yapılabilir mi?

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
Hepinize iyi akşamlar, biliyorsunuz EA Play zamlandı ve Game Pass'te bence zamlanacak, 6 ay Game Pass Ultimate var fakat daha da almak istiyorum bundan önce 45 TL iken almamıştım 10 ay var doye pişman oldum. Sorum şu Game Pass Ultimate açıkken ek Game Pass alımı yapılıyor mu?

Her bir alımdan önce account.microsoft.com'a gidip yinelenen ödemeyi kapatmanız gerek.

1714075221866.png

Fotoğraftaki gibi olmalı. Ama sadece Ultimate alabilirsiniz eğer sizde Ultimate varsa. Diğerleri alınmıyor.

Satın alma sayfası da bu: Xbox Game Pass'e Katılın: Yeni Favori Oyununuzu Keşfedin | Xbox

Her bir alımdan önce account.microsoft.com'a gidip yinelenen ödemeyi kapatmanız gerek.

Eki Görüntüle 2178650

Fotoğraftaki gibi olmalı. Ama sadece Ultimate alabilirsiniz eğer sizde Ultimate varsa. Diğerleri alınmıyor.

Satın alma sayfası da bu: Xbox Game Pass'e Katılın: Yeni Favori Oyununuzu Keşfedin | Xbox

Yenilenen ödemem zaten kapalı, benim demek istediğim ultima varken tekrar Game Pass alıp Game Pass kullanım süresini uzatabilir miyim?

Zaten yazmıştım size. Sadece Game Pass Ultimate alarak uzatabilirsiniz. Normal Core veya başka bir şeyini alarak uzatamazsınız.

Ultimate'den alıp uzatacaksınız.

Zaten yazmıştım size. Sadece Game Pass Ultimate alarak uzatabilirsiniz. Normal Core veya başka bir şeyini alarak uzatamazsınız.

Ultimate'den alıp uzatacaksınız.

Anlayamamışım o zaman hocam kusura bakmayın lütfen, verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı