Çözüldü Game Pass yıllık üyelik stackleme hâlâ çalışıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WFaith

Hectopat
Selam dostlar. Geçen bir haber yayınlamış Microsoft, artık 3 yıllık stacklama yapılamayacakmış diye. Bu konuyu halihazırda uygulamaya koydular mı yoksa koyacaklar mı?

Şu anda stacklama yapılabiliyor mu? Kendim daha önce hiç denemedim ama hala yapılabiliyorsa üyeliğimin süresini uzatabildiğim kadar uzatmak istiyorum. Deneyen bilgisi olan sevgili dostlarım bilgilerinize teşekkür ederim🙏🏻

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bizim ülkemize 13 aylık bir sınırlama geldi. Maksimum 13 ay üyelik yapılabiliyor, bunun için de önce 3 aylık Game Pass Core'u 4 kere almak sonrasında ise 1 aylık Game Pass Ultimate almak gerekiyor. Bu da toplamda 13 ay için 1805 liraya denk geliyor. Bunu deneyen bir kullanıcı deneyimlerini paylaşmış isterseniz okuyabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bizim ülkemize 13 aylık bir sınırlama geldi. Maksimum 13 ay üyelik yapılabiliyor, bunun için de önce 3 aylık Game Pass Core'u 4 kere almak sonrasında ise 1 aylık Game Pass Ultimate almak gerekiyor. Bu da toplamda 13 ay için 1805 liraya denk geliyor. Bunu deneyen bir kullanıcı deneyimlerini paylaşmış isterseniz okuyabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Evet tam yanıt oldu sorularıma. 13 aya kadar oluyormuş. Alacağım bunu ya. Fiyatların yükseleceğini düşünüyorum. Her halükarda da oynuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı