Game Pass'ten oyun tavsiyesi

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Game Pass'i sırf Jedi survivor için almıştım. 20 gün sürem kaldı neler önerirsiniz? Bu kalan süreyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum.

Dead Space remake, Resident Evil 2, ori serisi, Assassin's Creed serisi, şu an bayağı popüler olan Fallout serisi.

Hocam Fallout 4 bitirdim ve hiç o kadar beğenilen bir oyun değil bence peki şu sorum var eskiden amcam telefondan Dead Space oynardı bende onu izlerdim ve bayağı korkardım Dead Space korkuncmu yoksa öyle karşına çıkan mobları falan mı vuruyorsun bir de AC serisinde şöyle bir olay var mı bir boss var onu öldürmek lazım onu öldürmek için yeni eşya bulcan veya geliştircen git oraya bunu ara birleştir yap falan böyle zahmetlere gelemiyorum(biraz uzun oldu kusura bakmayın)

Hocam hikayeli çok nilmiyorum.

Tamam hocam ilginiz için sağ olun.

Hocam Fallout 4 bitirdim ve hiç o kadar beğenilen bir oyun değil bence peki şu sorum var eskiden amcam telefondan Dead Space oynardı bende onu izlerdim ve bayağı korkardım Dead Space korkuncmu yoksa öyle karşına çıkan mobları falan mı vuruyorsun bir de AC serisinde şöyle bir olay var mı bir boss var onu öldürmek lazım onu öldürmek için yeni eşya bulcan veya geliştircen git oraya bunu ara birleştir yap falan böyle zahmetlere gelemiyorum(biraz uzun oldu kusura bakmayın)

Tamam hocam ilginiz için sağ olun.
Hocam ben beğendiğim oyunları yazdım, ne tarz hikayeli bekliyorsun onu belirtsen daha iyi olur. Dead Space gerilimli ama (bence) çok korkutucu değil.

Geri
Yukarı