Gamepad önerisi

Kaan0971

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime B550M-E WIFI / Ram: Adata XPG Spectrix D50 ROG 8GB 3600MHZ x2 / Ekran kartı: Asus Dual RTX 3070 / Güç kaynağı: Asus Tuf 750W Power Supply / Kasa: Asus Tuf GT301 / İşlemci: Ryzen 5 5600 / Depolama: WD 500 GB M.2 SSD / Monitör: Asus Tuf VG27A 27' 2K 165HZ
Son düzenleyen: Moderatör:
Üzerine az buçuk bir şey daha katarsanız replika DualShock 4 alabilirsiniz bilgisayarda DS4Windows ile kullanılabiliyor.

Replikanın Xbox'u, PlayStation'u olmaz alayı çöp.

Hem öğrencisiniz hocam çakma alıp paranızı çöpe atmayın para biriktirin alın yoksa almayın gerçektenten paranıza yazık.

Replikanın Xbox'u, PlayStation'u olmaz alayı çöp.

Hem öğrencisiniz hocam çakma alıp paranızı çöpe atmayın para biriktirin alın yoksa almayın gerçektenten paranıza yazık.

Biraz daha para biriktirerek alabileceğim ne önerirsin? Logitech F310 düşündüm ama titreşimi yok F710'da pek önermiyorlar eski olduğu için bağlantı kopması falan yaşayan çok varmış geriye sadece Xbox One kolu kalıyor onların fiyatları da 2.500TL'den başlıyor en az.

Aklımda bu gamepadi almak var. Lise öğrencisiyim haliyle fazla param yok. Yorumlarına baktım gayet iyi diyorlar. Siz ne önerirsiniz?

Şu anda aktif olarak kullanıyorum biraz ölü bölgesi dışında sıkıntısı yok PC ile tam uyumlu sıkıntısız kullanırsınız.orjinal kolla kıyaslamada yaptım malzeme kalitesi de gayet iyi.

Şu anda aktif olarak kullanıyorum biraz ölü bölgesi dışında sıkıntısı yok PC ile tam uyumlu sıkıntısız kullanırsınız. Orijinal kolla kıyaslamada yaptım malzeme kalitesi de gayet iyi.

Biraz para biriktirip F310 mu alsam yoksa bunumu karar veremedim.

Biraz para biriktirip F310 mu alsam yoksa bunumu karar veremedim.
Bende 2 tane replika xbox var çok memnunum.Eğer bluetooth desteği varsa dualshock4 replika alabilirsin torima markasının ürettiği replikalar gayet güzel her oyunda tak çalıştır logitechden daha iyi.

Torima Doubleshock 4 Kablosuz TitreÅimli Oyun Kolu PS4 Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Dual shock 4 replika)

İTHALCİM Xbox 360 Uyumlu Kol Kablolu Joystick Gamepad Kablolu Oyun Kolu Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Xbox replika)

Geri
Yukarı