Gamepower Kai Titanium oyuncu kulaklığı alınır mı?

Bütçe
1300

Mete1260

Femtopat
Daha fazla  
Gamepower Kai Titanium oyuncu kulaklığı alınır mı? Genellikle oyun oynayacağım. İyi midir? Başka hangi kulaklıkları alabilirim? Soğut tutması için jel pedleri var.
Bütçe 1300.

Hayır Gamepower almanızı önermem neredeyse tüm modellerinde dip ses mevcut sadece görsellik üzerine ürünler üretiyorlar.
H2002P yi kendimde kullanıyorum sorularını alabilirim.

Hayır Gamepower almanızı önermem neredeyse tüm modellerinde dip ses mevcut sadece görsellik üzerine ürünler üretiyorlar.
Kendimde kullanıyorum sorularını alabilirim.

Dip ses var diyorlar bir sorun var mıdir?

Kendimde kullanıyorum sorularını alabilirim.
Peki ne alabilirim?

Ne düzeyde olacağını bilemem ancak tek sorun dip ses değilki birçok sorunları var Gamepower markasının dediğim gibi tek amacı görünüş olan bir marka almanızı kesinlikle önermem 2 aya elinizde kalır.

Peki ne önerirsiniz H2002p dışında.

Ne düzeyde olacağını bilemem ancak tek sorun dip ses değilki birçok sorunları var Gamepower markasının dediğim gibi tek amacı görünüş olan bir marka almanızı kesinlikle önermem 2 aya elinizde kalır.

Ne gibi sorunları var Gamepower'ın gerçekten hosuma gitti almak istiyorum pişman olmak istemiyorum.

H2002p dışında bu bütçeye pek de güzel alternatif yok.

Anlıyorum peki H2002p ne kadar iyi pişman eder mi 3,4 yıl gider mi?

Artıları eksileri nelerdir?

H2002p dışında bu bütçeye pek de güzel alternatif yok.

H2033D almayı düşünüyordum 2002pden daha iyi sanki onu önerir misin?

Peki ne önerirsiniz H2002p dışında.

Ne gibi sorunları var Gamepower'ın gerçekten hosuma gitti almak istiyorum pişman olmak istemiyorum.

Gamepower Çin'den alıyor dandik ekipmanları ve üzerine marka basıp satıyor. Hoşunuza gitmesinin tek sebebi göz boyaması güzel özellikler vaat edip alıcının gözünü boyuyorlar sonra da elinizde kalıyor işte.

Artıları eksileri nelerdir?

H2002P nin bana göre
Artıları:
Bu bütçede rakibi olmaması ve özelliklerinin bu bütçedeki diğer kulaklılardan daha üstün olması
Eksisi
Eksisi yok neredeyse ama bence yazılımı biraz basit tasarıma sahip onun dışında güzel kulaklık.

Geri
Yukarı