Gamepower klavye ve mouse alınır mı?

Ctnnali

Hectopat
Gamepower Ursa mouse ve Gamepower Warlock Red Switch klavye almayı düşünüyorum. İkisi beraber 289 TL'ye geliyor. Önerir misiniz?

GamePower 150 tllik kulaklığını almıştım 2 aydan sonra sağ tarafından ses gelmeyince sinirlenip parçalamıştım o günden beri gamepower kullanmıyorum

Bilmiyorum aldığım yeni ürün 2 ay sonra bozulunca sinirden direk parçaladım keşke garantiye gönderseymişim 😀evet teknoloji şans işi aldığım 6 cekirdekli işlemci 8 çekirdek cıktı

Gamepower Ursa mouse ve Gamepower Warlock Red Switch klavye almayı düşünüyorum. İkisi beraber 289 TL'ye geliyor. Önerir misiniz?
Ben Gamepower'ın ekipmanlarını seviyorum. Bazı ürünleri Fiyat/Performans ürünleri. Forumun yarısından çoğu önermiyor Gamepower'ı. Belki bazıları hiç kullanmadan yorum yapıyor Gamepower kötü diye. Ben Gamepower Saber kullanıyorum gayet memnunum. Her markanın kronik sorunlu ürünleri olduğu gibi Gamepower markasının da var. Örneğin alacağınız klavye kronik sorunlu. Eğer daha almadıysanız James Donkey 610s öneririm. Ama dediğin gibi teknoloji şans işi Warlock'u 3 ay kullanan var 2 yıl kullanan var. Ama kronik sorunlu gelme olasılığı çok.

Ursa da çok f/p ürünü olmasa da f/p ürünü, alınabilir.
6 cekirdekli işlemci 8 çekirdek cıktı
Ryzen 5 1600 mü o işlemci?

Ben Gamepower'ın ekipmanlarını seviyorum. Bazı ürünleri Fiyat/Performans ürünleri. Forumun yarısından çoğu önermiyor Gamepower'ı. Belki bazıları hiç kullanmadan yorum yapıyor Gamepower kötü diye. Ben Gamepower Saber kullanıyorum gayet memnunum. Her markanın kronik sorunlu ürünleri olduğu gibi Gamepower markasının da var. Örneğin alacağınız klavye kronik sorunlu. Eğer daha almadıysanız James Donkey 610s öneririm. Ama dediğin gibi teknoloji şans işi Warlock'u 3 ay kullanan var 2 yıl kullanan var. Ama kronik sorunlu gelme olasılığı çok.

Ursa da çok f/p ürünü olmasa da f/p ürünü, alınabilir.

Ryzen 5 1600 mü o işlemci?
evet

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı