Gamepower klavye ve mouse alınır mı?

Tamam ama neden böyle düşünüyorsunuz? Benim Güç kaynağım da gamepower ve çevremde ki herkes böyle diyor. Artık öyle bir hâl aldı ki güç kaynağımı değiştireceğim.
PSU: Gamepower 750 W GP-750 Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Klavye ve mouse için toplam 2000 TL bütçem var.

Şimdilik böyle bir ikili buldum. Yeni bir konu açabilirsin istersen. 2000tl toplam klavye ve mouse önerisi diye.

Arkadaşlar merhaba, klavye ve mouse alacağım. Bu iki ürün alınır mı? Başka önerileriniz varsa bekliyorum.

GamePower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch Türkçe Suya Dayanıklı Gaming Klavye - incehesap.com

Eskiden Gamepower kulaklık almıştım. Elimde dururken LED'leri patladı. SS, Razer, Logitech, Corsair bu markalardan şaşmayın. Bütçe sınırlıysa bile daha iyi ürünler mevcut artık.

Klavye olarak DK61E bende öneririm.

Tamam ama neden böyle düşünüyorsunuz? Benim Güç kaynağım da Gamepower ve çevremde ki herkes böyle diyor. Artık öyle bir hâl aldı ki güç kaynağımı değiştireceğim.
PSU: Gamepower 750 W GP-750 Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Klavye ve mouse için toplam 2000 TL bütçem var.

Mouse olarak tutuş şekillerine göre Razer DeathAdder V2X HyperSpeed, DeathAdder v2, Viper Mini önerebilirim. 500-1000 TL arası mouse için ayırırsın klavye için pek bir önerim yok maalesef.

Geri
Yukarı